
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Solidarność powinna przeprosić za stan wojenny? | |||
| TAK, przecie to przez nich |
|
21 | 19,27% |
| NIE |
|
88 | 80,73% |
| Głosujących: 109. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#29
|
|
Święte słowa - ruch właśnie był Naszą mocą.
Bo jak tylko nastały związki ( z komuną w postaci wszelakich układów typu Magdalenka ) skończyła się czystość walki. Co do procentu dumnych sądzę, iż przez najbliższe jeszcze 10-20 lat będzie podobny ( aż pokolenie wiekowo równe Jaruzelskiemu odejdzie w cień ), potem siłą rzeczy spadnie ale najgorsze jest to, że nikt nie zna sposobu by później spadło do 0 % gdyż nauka historii o naszych dziejach do mocnych punktów Państwa nie należy. ![]()
...nieczytelny...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|