The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Wierzysz w to co widziales ?
Tak ! zgadzam sie w 100% 46 44,66%
Bajka wymyslona przez zakreconego 15latka. 35 33,98%
Nie interesuje mnie to. 22 21,36%
Głosujących: 103. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2008, 17:25
TotylkOJa...Ja powiedzialbym tak: wspolpraca polegala na NIEprzeszkadzaniu. Trzeba bylo miec powod do rozpoczecia tego wszytskiego. Zwroce Ci uwage na kilka wydarzen jakie wciagaly USA do wojny: wojna z Hispzania o Kube---wysadzenie statku wojenngeo rzekomo przez Hiszpanow w porcie w Hawanie, I wojna swiatowa---USa przylaczaja sie po zatopienniu Lusitanii, II wojna swoiatowa--"zaskakujacy" atak Japonczykow na PEarl Harbor, wojna w Wietniamie--zaatakowanie amerykanskich okretow w Zatoce Tonkinskiej(co sie okazalo zupelnie zmyslonym zdarzeniem!!!), WTC--poczatek wojny w Afganistanie i Iraku.
2 wieze sie zawalily i w ciagu tygodnia rzad USA ma ustawy wprowadzajace cenzure i nieograniczona mozliwosc inwigilacji obywateli CALEGO SWIATA. Ile wg ciebie trwa napsianie aktu prawnego? Tydzien? Wg mnie Al KAida to straszak, ktorego istnieniem zywotnie sa zaintereswoane USA. Bo kim beda straszyc w USA? Jak widze co sie dzieje w tym kraju to jakbym czytal Orwella i jego "1984".
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.11.2008 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:40.