
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline |
#11
|
|
1.Qbcio - Werder Brema
2.*TS* - Milan 3.grzesiek632 - Arsenal 4.Wujek dobra rada - FC Barcelona 5.Jachcik - Villareal 6.DominoForza-Celtik 7.usioc1- FC Sevilla 8.ostach1906aka- AS Roma 9.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 10.JoeCole92- Chelsea 11.WiślakNH - PSV Eindhoven 12.bluesinger - Manchester United 13.PLACHO - Fiorentina 14.Martinho - Inter Mediolan 15.Gucio25- Atletico Madryt 16.HarryTB- Wisła Kraków TE DRUZYNY AWANSOWAŁY Z GRUP!!! 1: Mecz: Barcelona : Inter ( 3:11 ) Inter: Barcelona ( 7:1 ) AWANS : Inter 2: Mecz: Arsenal Roma 3: Mecz: Fiorentina Werder 4: Mecz: PSV Celtic 5: Mecz: Villareal Sevilla 6: Mecz: Chelsea Lyon 7: Mecz: Man U Milan 8: Mecz: Atletico Wisła TO SA DWUMECZE. Prosze o szyblkie rozegranie ich !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 24.11.2008 o godz. 23:59.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|