
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City
Offline |
#1
|
|
1.grzesiek632 - Arsenal
2.janko04 - Borussia Dortmund 3.Jachcik - Villareal 4.bluesinger - Manchester United 5.usioc1- FC Sevilla 6.Dżołkmen- Valencia 7.*TS* - Milan 8.wislakdaniel- Bayern 9.Prezydent TS – Real Madryt 10.WiślakNH - PSV Eindhoven 11.Gucio25- Atletico Madryt 12.Lukasz15wisla - Ol. Lyon 13.Wujek dobra rada - FC Barcelona 14.Martinho - Inter Mediolan 15.DominoForza-Celtik 16.rafiABG-Newcastle United 17.ostach1906aka- AS Roma 18.PLACHO - Fiorentina 19.Qbcio - CSKA Moskwa !!!! mój błąd CSKA nie ma w fifie dlatego zmieniam na WERDER BREMA,sorki 20.losiu2001- Liverpool 21.JoeCole92- Chelsea 22.Bobic- Manchester City 23.HarryTB- Wisła Kraków 24.WislakWiDoK- Juventus |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|