
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2007
Offline |
#11
|
|
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss Manchester United 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger Manchester United 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* - Milan 11.wislakdaniel- Bayern 12. Prezydent TS Real Madryt 13.WiślakNH 14. Gucio25 Atletico Madryt 15. Lukasz15wisla Manchester United 16. Wujek dobra rada FC Barcelona 17.Kuciel 18. Martinho Inter Mediolan 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 Liverpool 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB Wisła Kraków 29.WislakWiDoK 30.ostach1906aka Manchester United |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|