
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#121
|
|
Jeżeli mam książeczkę i od kopa dostałem kategorie A, a teraz na 3.X mam podejść na Koletek lecz dostałem się na studia, wystarczy, że machnę im świstkiem z uczelni i mogą mnie cmoknąć?
Soróweczka jeśli, to pytanie było, ale wystarczy odp. tak lub nie. |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#122
|
|
Powiem Wam jak ja miałem komisje wojskową w lutym.Brali nas po 12 do przebieralni tam rozbieralismy sie do majtasów. Najpierw pojedynczo wołali by zmierzyc wzrost wage i wzrok. Gdy cała kolejka sie skonczyla,zaczynała sie 2 seria.Siadałem na krzesełku przed komisja a obok mnie siedzial lekarz. Najpierw sprawdzal mi uzębienie;p, ręce.Potem musiałem wstac lekarz odchylił troche boxerki wlozyl reke i dotknął czy mam jajka i tyle z tymi legendami.Potem patrzyli na kregośłup,na stopy czy mam płaskostopie badał serce jeszcze wczesniej i cisnienie.Jak cos miałes nie tak to ci dawali skierowanie i wysyłali do specjalisty.I tyle w tym temacie. A kumplom ze szkoły co mieli gdzie indziej WKU to nawet mowili ze im jajek nie sprawdzali.Nie macie sie czego bac.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#123
|
|
Mi sprawdzili tylko wzrok, ciśnienie, osłuchał mnie i zapytali czy dobrze się czuję
Autentycznie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#124
|
(zreszta, każdy ma swoje)A ściemniaczy to u nas nie brakuje. A newsy mam z wiarygodnych źródeł, bynajmniej nie z mediów. pozdrawiam co do komisji to jest zawsze wesoło legendy i historie niestworzone chodzą.Nic strasznego w dupsko popatrzą zbadają. z takich fazowych rzeczy: Kumpel pare lat temu, ladnych zresztą, stawał na komisji. Chłopak stolarzem jest i w młodosci mu obcięło palec wskazujący u prawej ręki. dwa nastepne uszkodził w taki sposób, że nie są do konca sprawne. Dostał chłop bez zająknięcia kat "A" bez paragrafu. Przyszło wezwanie po bilet. Jedzie chłop do WKU. Każe mu tam major podpisac odebranie biletu i zonk!!! chłop przeciez palca nie ma. Pyta sie mjr gdzie Cie badali.... bel ble ble Skierowanie na ponowna komisje tym w trybie przyspieszonym i kategoria "D" takie to małe "przeoczenie" sie zdarzyło.
Ostatnio edytowane przez DYRU : 25.09.2008 o godz. 11:34.
![]()
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#125
|
|
Nic z tych rzeczy. Kwestia moralności, nie kompleksów
![]() "Punkt widzenia(...)" ![]()
Ostatnio edytowane przez michu-k : 25.09.2008 o godz. 14:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#126
|
|
ja dzowniłem sobie do wku bo za pre dni kończy mi sie odroczenia, a jako, że jestem juz po studiach i to moze byc ostatni pobór, to zastanawiałem sie cyz nie przykombinować..
Pani mi powiedziała, że wezwań na przeszkolenie po studiach juz nie wysyła i że na pewno mnei nie wezmą, dopytywałem sie 5x, powiedziała ze jak sie nic nie zmieni mam spokój, a raczej ma sie zmenić na 'lepsze' tak więc ja na to leje, najwyżej będize keidyś jednego moda mneij na 3 miechy.... ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#127
|
|
List z MON Cytat:
Pozdrawiam ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
||
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#128
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#129
|
|
Wojtas mam pzred soba pismo z MSWiA i jest w nim zawarta zupełnie inna informacja. pozdrawiam
![]()
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#130
|
|
mozesz sie z nami podzielic nim?
![]()
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#131
|
|
Czy to prawda że do wczoraj trza było zaniesc do WKU ze sie studiuje ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline |
#132
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#133
|
![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#134
|
|
masz czas do końca października na doniesienie papierów ,że studiujesz .
![]()
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#135
|
|
Ja nigdy nie zanosilem żadnych papierów ze studiów...
Na pierwszym roku pamiętam, że dzwonili (sic!) pytać co ze mną. Gdy odpowiedziałem to kazali dowieźć zaświadczenie i tyle krzyku. Na 2,3 roku też się nie fatygowałem do WKU, bez konsekwencji. Teraz jestem na 4 i też nie planuję wyprawy na Rakowicką ![]() Podsumowująć - nie spinać się, jeśli faktycznie studiujecie to nic Wam nie zrobią! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#136
|
|
jak cie nie wywali to nie musisz zanosić...
Niestety do mnie już drugie pismo w ciągu miesiaca przyszło (mają tempo ostatnio ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: SKAWINA
Offline |
#137
|
|
Na jakim przystanku trzeba wysiąść na WKU na Rydla jadąc od Borku Fałęckiego tramwajem 8
|
|
|
|
Member
Od: 11.2006
Offline |
#138
|
|
Wydaje mi się,że najbliżej będzie z przystanku Bronowicka (przystanek za Wawelem, koło pętli )
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline |
#139
|
|
A ja mam inne pytanie.
Na drugim roku studiów zapiszę się na przysposobienie obronne, po wykładach i zaliczonym egzaminie z teorii, mam prawo do odbycia 6-tygodniowego przeszkolenia w trakcie wakacji. Po jego ukończeniu mam uregulowany stosunek do wojska oraz stopień kaprala (wg biuletynu). Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#140
|
![]() "Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni" Jerzy Kulej |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Offline |
#141
|
Kryteria są takie same jak na każde WSO, czyli liczy się matematyka, angielski, sprawność fizyczna i to czy jesteś zdrowy na głowę. (plus zazwyczaj układy) Dokładne wymagania, zależą od tego gdzie konkretnie chcesz odbyć to przeszkolenie (do jakich wojsk). |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#142
|
|
Ostatnio kompletnie uciekł mi wątek wojska, wiadomo studia i te sprawy no ale jak to jest w końcu, będą jeszcze te pobory do zasadniczej czy już pobór zawiesili i robią w końcu cywilizowane wojsko składające się z wykwalifikowanego personelu, bo nawet w mediach mało jest o tym informacji, a wiem, że tu kilku chłopaków siedzi w temacie.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#143
|
|
Tego nie wie nikt na 100% chyba
Z tego co zrozumiałem to pobór ma byc zawieszony (co nie jest równoznaczne z jego likwodacją). Pozostaną natomiast rejestracje poborowych. Teoretycznie jest zatem szansa, że pobór zostanie odwieszony, a wtedy różnie to może być z nami.Genralnie od ładnych paru tygodni panuje cisza w temacie. Ważny bedzie przyszły rok, bo chyba życie najlepiej zweryfikuje te wszystkie domniemania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#144
|
|
Byłby ktoś tak uprzejmy i napisał mi wszystkie ZA i PRZECIW jeśli chodzi o przekształcenie armii w zawodową?
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#145
|
|
A czy ktos moze wie czy oni tzn wojsko, stosuje ze tak powiem "sztuczki" na tych co sie uchylaja
Mianowicie dostałem jakis miech temu wezwanie ale nie takie zwykłe wezwanie jak to oni na takiej małej kartce tylko jakies wyjebane pismo ze mam sie wstawic tego i tego z ksiazeczka wojskowa prawkiem swiadectwem na Koletek. Niewstawiłem sie ( pomijam fakt ze wezwanie przyszło dzien po dacie na na wezwaniu) od tego mometu cisza az tu dzis telefon i jakas kobieta sie pytała omnie kiedy mnie moze zastac. Moj mało kumaty brat powiedział ze mnie niema i bede po pracy wieczorem ale jutro mam wolne i jutro bede niestety niespytał sie o co chodzi i skad dzwonia wiec obawiam sie czy to nie czasem z Wku dzwonili Wiec moje pytanie czy oni stosuja takie brudne zagrania |
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Ja Jestem??????
Offline |
#146
|
|
raczej niee ;p
![]()
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline |
#147
|
|
ale jakie nieczyste zagrania? przecież to Ty zachowałeś się nie fair olewając pismo i prośbę WKU żebyś się stawił, no ale ok.
gdyby chcieli Cię, aż tak udupić to by po prostu wysłali po Ciebie ŻW razem z policją i po problemie by mieli z Tobą. jeśli nic takiego się jeszcze nie dzieje, to powinieneś być spokojny. ![]()
Tylko Pomka!
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#148
|
coś w tym jest bo ostatni pobór w tym roku to 19latkowie,a jezeli cos odpukać przyjdzie to wtedy na uczelnie dopiero po papier ze sie uczysz i szlus. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#149
|
|
Ja to juz niedlugo skoncze 10 lecie 'zabawy' z wojskiem.Gnoje ostatnimi czasy robia co moga
-jakis rok temu panowie z milicji byli czestymi goscmi ,pod drzwiami -podjeli probe wymeldowania mnie -rodzice dostali wezwanie i chcieli by byli moim kuratorem ,ale sie nie zgodzili ,wiec wyznaczyli mi kogos innego. Od jakiegos miesiaca spokoj i cisza, byle to nie byla cisza przez burza. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#150
|
Niestawiles sie i pytasz nas czy to oni przypadkiem niestostuja brudnych zagran Trzeba bylo tel zalatwic inny termin,a tak to na 90% dzwonili z WKU ,a potem pewnie ktos sie do ciebie pofatyguje zeby poporstu ustalic gdzie jestes i co teraz robisz. Pozatym z nimi nie radze sobie pogrywac,bo to nie nauczycielka WF-u,tylko Polska Armia i jak ktos ma juz jakies wezwanie to nie sie nie uhyla itd,bo to jak podcinanie galezi na ktorej sie siedzi.ZYcia sobie tym nie ulatwcie,wiec po co je jeszce bardziej utrudniac.... ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|