The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Kto?
McCain 119 66,11%
Obama 61 33,89%
Głosujących: 180. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 05.11.2008, 19:59
leyzer87 napisał(a):Wyświetl post
1)Nie będę za ciebie odpierniczał roboty. Powiem Ci tylko, że programy obydwu kandydatów znajdziesz na ich stronach internetowych. Ja swoje lekcje odrobiłem, jeżeli ty nie, to już twoja sprawa... nie słuchaj może tak namiętnie tego co mówią media o Obamie.

2 i 3. Chyba kończymy rozmowę w tym miejscu, bo nie mam ochoty dostać wrzodów z Twojego powodu.
Jako wielki zwolennik McCaina, powinieneś podać argumenty przemawiające za nim. Ja czytałem ich poglądy. Taki McCain chce(znaczy chciał) wycofania wojsk z Iraku w 2013 roku. Czy to już kampania wyborcza na przyszłe wybory? Nadal twierdzę, że niektórych po prostu boli to, że on jest czarny. Nie wszystkich, bo są i tacy, co wolą McCaina z politycznego punktu widzenia. Ale jak czytam teksty typu, że dziki, asfalt itp ma zostać prezydentem, to chyba przesada. Jesteś za McCainem? Uzasadnij swój wybór, wtedy nikt nie będzie posądzał Cię o to, że przeszkadza Ci jego kolor skóry.

PS Ale skąd wiesz o tym, że nie będzie stanowił oporu dla Rosji? Jakieś wyjaśnienie, czy wymyślona teoria na potrzebę chwili? A najlepszy argument to to, że Obama to cipcia Nie do zbicia.

cpc dlaczego nie ustosunkowałeś się do dalszej części tej wypowiedzi. Za trudne do wyjaśnienia? Tak jest, lepiej kończ.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 05.11.2008 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:34.