Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   McCain czy Obama? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5028)

gigant 04.11.2008 21:58

McCain czy Obama?
 
Szybka sonda. Na kogo oddałbyś głos Wiślaku? Nie trzeba uzasadniać.


Ja głosowałbym na McCaina. Amerykański patriota. O reszcie możemy podyskutować po wyborach.

markokrk 04.11.2008 22:04

McCain (dziesięcdziewieć.....)

Opętany 04.11.2008 22:04

McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>

igortsw 04.11.2008 22:07

Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów w USA i co teraz tam mamy.... sami odpowiedzcie....)

P.S. Czyżbym był jedynym za Obamą ??

SZYMEK_TSW 04.11.2008 22:08

McCain, tamtem lewak no i....

TSman 04.11.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 623704)
Obama.
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)
Demokraci - Nowa Ameryka. ( 8 lat rządów Republikanów i co mamy.... sami odpowiedzcie....)

P.S. Czyżbym był jedynm za Obamą ??

ja tez Obama, nie wiem czemu tak mowie, ale lepiej sie mu z oczu patrzy

artek_ABG 04.11.2008 22:10

Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)

ZAJEBISTY ARGUMENT :D

Obama to mięczak, więc wybór prosty, McCain

latarnik 04.11.2008 22:12

John McCain

rafiABG 04.11.2008 22:12

Obama.
10zn

Młyniu_Miechów 04.11.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Opętany (Post 623702)
McCain. nie lubię czarnych liberałów. ;>


10 znaków...

Dżołkmen 04.11.2008 22:15

Obama (10 znaków)

Paparapa 04.11.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 623704)
Świat bez równych i równiejszych (pierwszy kolrowy w białym domu)

O tak,to jest argument,zeby glosowac za Obama... :rotfl:

Prezydentowa 04.11.2008 22:15

John McCain

Bobic 04.11.2008 22:15

Obama
10znaków!

Uran235 04.11.2008 22:16

McCain. Inna sprawa, że tak żałosnych kandydatów na prezydenta nie było od lat. Żaden nie ma nic do powiedzenia, jeden jedzie na tym, że go więził Wietkong, a drugi na tym, że jest czarny.

KosaPS 04.11.2008 22:20

Obama, robi na mnie lepsze wrażenie

donPedro23 04.11.2008 22:22

McCain

podbijam prośbę o założenie ankiety

Kocur 04.11.2008 22:22

McCain

niech ktoś założy ankietę

pan Dudi 04.11.2008 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KosaPS (Post 623732)
Obama, robi na mnie lepsze wrażenie


Polecam:

http://www.rp.pl/artykul/155001.html


Oczywiście, że McCain.

kalvin 04.11.2008 22:26

John McCain

Coach 04.11.2008 22:29

72 letni prezydent ?

Prezydentowa 04.11.2008 22:30

Czarny prezydent?

gigant 04.11.2008 22:30

Proszę modów o dołączenie ankiety jesli to jeszcze mozliwe lub założenie nowego tematu z ankietą i z uwzględnieniem dotychczasowych głosów.



Przypominam niektórym dziwakom chcącym głosować na Obamę, że murzyn to ten czarny.

nowy_piotrek 04.11.2008 22:30

McCain............

rabi86 04.11.2008 22:31

Obama......

blackcharacter 04.11.2008 22:31

Obama.....

narazie 13:8 dla McCaina

Krissu 04.11.2008 22:32

Obama jest niedoświadczonym politykiem i będzie bardzo nieprzewidywalny.
Z drugiej strony obawiam się kontynuacji polityki Dżordża Dabel Ju.
Ciężki wybór..
Ale cóż..szalę na korzyść McCaina przechyliła pani Palin :D

Coach 04.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 623744)
Czarny prezydent?

rasistka ? :>

kubawislak 04.11.2008 22:32

Mc Cain.....

vego 04.11.2008 22:33

McCain oczywiscie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl