
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 11.2007
Offline |
#1
|
|
komentarze,pytania,uruchomienie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#2
|
|
http://profil.premiumliga.pl/wisla
ogółem same plusy, fajna sprawa. ale mogli by tą stronkę http://wisla.premiumliga.pl/10472 jakoś bardziej ubarwnić, jakoś tak pusto, blado, dziwnie... zła czcionka. moze jakieś bannery kibicowskie, coś ten teges..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 17.10.2008 o godz. 18:28.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#3
|
|
jak ktos kupi starter to niech napisze czy dziala na simlocku orange
|
|
|
|
Guest
|
#4
|
|
Patrząc na wygląd tej strony oraz to w jaki sposób ogólnie jest to zorganizowane na ten moment śmiem twierdzić, że ta inicjatywa nie wypali. Jak już coś robią to niech robią to porządnie, a nie tak jak teraz tylko aby było...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.10.2008 o godz. 19:09.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Offline |
#5
|
|
mi się podoba ten pomysł ogólnie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#6
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#7
|
|
szkoda tylko ze musieli się dogadać z orange
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#8
|
|
Ja mam takie pytanie - żeby założyć konto na http://www.wisla.premiumliga.pl trzeba wysłać smsa o treści WISLA na numer 7379. Jaki jest koszt tego sms'a, bo nigdzie tam nie pisze.
A niby czemu? Sami przecież nie byli by w stanie zrobić własnej sieci (musieli by budować nadajniki itp), a z operatorów działających w Polsce tylko Orange jest chyba zainteresowane sportem.
Ostatnio edytowane przez Żuczek : 18.10.2008 o godz. 12:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#9
|
|
3.66zł
(cyfra po 7ce okresla cene netto) z tego co rozumiem to jest tam tylko serwis sms z info o Wisle, oraz wislacka nasza klasa? ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec
Offline |
#10
|
|
Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".
W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi?
Ostatnio edytowane przez Wichar87 : 12.11.2008 o godz. 12:15.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2008
Offline |
#11
|
|
Z każdego doładowania, smsa, czy zakupionego startera Wisła Mobile część pieniędzy wędruje na konto klubu. Co do usługi to najlepiej zerknąć samemu na wisla.premiumliga.pl. Pozdrawiam
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|