
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#31
|
|
Tradycyjnie już w okrojonym składzie, tradycyjnie z lekkim ( Kurt... taaa... ;-) ) opóźnieniem, ale udało się
Melduję że runda 2 grupy A została wykonana. Ale ciągle czekamy na Prezydenta i liczymy na to że uda nam się zagrać wszystkie rundy we czwórkę ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#32
|
|
Grupa B gramy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#33
|
|
1. Jak się umawiacie to nie piszczie o teraz tylko wyznaczcie termin
![]() 2. Moja grupo A. prezydent_TS poprosił o walkowera więc go też dostaje. 3.A My kończymy jutro po meczu jeżęli tylko możecie lub w niedziele w jakiś przyzwoitych godzinach? Moje gg macie, PRIV'a też macie ![]() 4. W Miarę zdajcie mi stan jutro ile rund było w grupach to może termin przedłużymy. ![]() ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#34
|
|
Grupo C Dziś do 14? Coś pykamy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#35
|
|
21.00 niedziela... ? ta niedziela?!? ;-)
Powód: bo tak :)
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 28.09.2008 o godz. 20:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#36
|
|
ja mogę teraz Oo... eh, ale się dogadujemy
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#37
|
|
Moja grupa rozegrana wyniki podam wkrótce
i fajnie byłoby jakby reszta też się sprężyła, w każdym razie na ten moment z mojej grupy awansowali:1.KobietaWiślaka 2.Rafałek ---------------- ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#38
|
|
gramy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#39
|
|
ja bym zagrał
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#40
|
|
Kiedy gramy kolejny mecz!? Ludzie co się z Wami dzieje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#41
|
|
to ja się pytam
![]() ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#42
|
|
teraz
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą
Offline |
#43
|
|
Samborek Czekam Włazic
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
|
Gucio, w0lno, czekamy z Sensejem
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: RZESZÓW
Offline |
#45
|
|
Grupa B gramy coś?
![]() ![]() Bez względu na wszystko zawsze Jej oddane i tylko w Jej barwach na zawsze zakochane! WISEŁKA ![]() Nieważne co się stanie, my zawsze będziemy w tym trwać!
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#46
|
|
kurde panowie, cięzko sie tak zgadać przez forum.. napiszcie do w0lno, on chyba ma wszystkie gg, porozsyłajmy sobie i będzie wygodniej.
a co do terminu, proponowałbym ustalić konkretny i niech wszyscy będą. moja propozycja, jutro ok. 18/19/20, co wy na to? -> gg. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#47
|
|
Grupa B,C,
ale zrobiliście burdel w temacie ustalcie jeden termin na PRIV i dograjcie te mecz do powiedzmy ostateczny termin piątek do 24 no chyba że pójdziemy za radą kogoś na początku ustalimy jeden termin i pogramy wszyscy na raz w 8-10 osób. Jeden Wielki Finał i kto wygra w nim trzy razy zostanie zwycięzcą. Bo na razie nam się straszny burdel zrobił w temacie A Wystarczyło się gg wymienić . I drugi tydzień leci, a rozegrano 4 mecze.Dla przykładu myśmy się umawiali podając jakiś termin generalnie wieczór gdyż jest uznawany za termin w większości wolny i jak komuś nie pasowało to się go lekko korygowało, ale tak się do czegoś doszło, a nie metodą gramy dzisiaj ;p... ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#48
|
|
to znaczy, że co... ? znaczy że wygrałam turniej !?!?!?!?!
jakoś chętnych nie ma to ja się mogę poświęcić - chociażby po to, aby móc zakończyć wątek |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#49
|
|
Hm... Turniej padł i organizator podejmie ostatnią rozpaczliwą próbę, ratowania honoru turnieju
)... OPEN może wejść każdy tylko niech się wpiszę wcześniej na listę swój nick z kurnika to obcych wyrzucimy. i zaczynamy powiedzmy w Sobotę lub Niedzielę o 20. I kto pierwszy osiągnie trzy zwycięstwa wygrywa cały turniej. W temacie wpisują się chetni i piszą czy chcą Sobotę czy Niedziele.![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#50
|
|
Jak już to Sobota. W niedzielę jest wyjazd, więc niektórych może nie być
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#51
|
|
Zgadzam się że jak już to sobota, ale ja to moge tak do 18.00 później już nie.
Ale po zainteresowaniu widać, że kiepsko będzie poratować ten honor ![]() |
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#52
|
|
Ja myślę, że dajmy sobie spokój =]
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#53
|
|
nie no, kto będzie to będzie. Tylko niech Kurt ustali dokładnie godzinę.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście
Offline |
#54
|
|
Sobota, 20
Kto będzie to będzie, gramy i zamykamy temat ![]() ![]() ![]() Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz! Tylko Wisła! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|