Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turniej "TWSD Kalambury 2008" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4866)

Kurt 22.09.2008 16:15

Turniej "TWSD Kalambury 2008"
 
Regulamin naszych kalamburów oparłem na wspaniałym Literakowym Regulaminie Pana Premiera o co mam nadzieje się nie obrazi ;)

Regulamin turnieju "TWSD Kalambury 2008"
1. Turniej rozgrywany jest na zasadach gry kalambury.nalezy byc swiadomym wszystkich wad i zalet tego rozwiazania ;)
2. Turniej ma charakter rozrywkowy, podchodzenie do niego jak do walki na smierc i zycie, wystawi nadambitnemu sluszna ocene wsrod forumowej braci.
3.Uczestnicy proszeni sa o zachowywanie zasad fair play, czyli nie współpracowanie z innymi graczami, traktowanie każdego równo, oraz nie komunikowanie się z innymi graczami na przykład przez gg ;).
4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C) czterosobowych systemem wszyscy grają na raz z sobą:D, trzykrotnie, do 500 punktów, czas na malowanie 3 minuty. Ponieważ to turniej towarzyski, staramy się być elastyczni i najlepiej przez komunikatory lub PRIVy dogadać jeden termin w którym każdy będzie mógł zagrać. Gracz który będzie unikał kontaktu i próby dogadania się z innymi graczami, zostanie zdyskwalifikowany.
5. Kolejnosc w grupie ustalana jest na podstawie liczby zdobytych punktow we wszystkich trzech pojedynkach w grupie. W przypadku równej ilości punktów rzut monetą ;p.
6. Gracze maja czas do sobotyi do 24 na zakonczenie fazy grupowej, gdyż w niedziele wieczorem nie ma przeszkód aby rozegrać Wielki i mam nadzieje też że mały Finał.
7.Zawodnicy zostaną przydzieleni do grup metodą przydzielenia, która sprawdziła się w Literakach, a została zaproponowana przez Senseja.
A 1 6 7 12
B 2 5 8 11
C 3 4 9 10
8. Finał rozegramy metodą taką samą jak fazę grupową czyli do 500, 2 minuty na rysowanie, z tym że pojedynek rozegramy 5 razy. Finał jest 6 osobowy do finału awans uzyskają dwie najlepsze osoby z grupy. Finał zaczynamy i mam nadzieje że skończymy w niedziele. ;) O Kolejności decydują punkty po 5 pojedynkach.

Wszystkich chętnych od razu też zapraszam na mały finał (miejsca 3-4) ten sam termin, na tych samych zasadach.
9. W turnieju udział wezmą:
1. Kurt C. (wersja 1)
2. Haidar (wersja 1)
3. Elendil (wersja 1) [nick na kurniku LordRegis]
4. w0lno. (wersja 3 / obojętne mi to)
5. TSWISELKA1 ( wersja nie ma znaczenia )
6.Prezydent TS (wersja 1)
7. Kobieta Wiślaka (kobietawislak) (obojętnie mi ;-) )
8. Precel z makiem (obojętne) - chłopak ma banana, więc się sam nie wpisze (w0lno. ósemkę zgubiłeś tu wcześńiej ;p)
9. Gucio25 (gugu_25), obojętne.
10. Sensej (1)
11. Prezydentowa

10. Gracze rozgrywaja kolejki dogadując się ze wszystkimi graczami raczej na Privach.
11. Po kazdym pojedynku strony musza przekazac tu jego wynik i potwierdzić.
12. Szanujmy sie.

W tym ustawieniu grupy wyglądają następująco:

Grupa A:
1.Kurt C.
6.Prezydent TS
7. Kobieta Wiślaka
12. Rafałek

Grupa B:
2.Haidar
5. TSWISELKA1
8.Precel z Makiem (tu będzie potrzebne jego gg, jeżeli jeszcze ma banana)
11.Prezydentowa

Grupa C:
3.Elendil
4.w0lno.
9.Gucio25
10.Sensej

Jeżeli wszyscy zgadzają się z takim układem turnieju, regulaminem, to od jutra możęmy się umawiać, do 24 ustalmy, że jest czas na dyskuję na temat kształtu turnieju.

Wszelkie Propozycje w temacie.

rafalek 22.09.2008 16:47

Ja chętnie bym zagrał...pozdrawiam

Elendil 22.09.2008 17:15

no to rafelek wskakuj do grupy A ;)

w0lno, Gucio25, Sensej, może dziś?

Sensej 22.09.2008 17:23

jak cos sie pisze

rafalek 22.09.2008 17:43

Ja mógłbym zagrać mecz okolo 20:30..dopiero wtesy, bo mam sporo zadan do odrobienia...jest ktoś chętny z mojej grupy?

Kurt 22.09.2008 18:35

Cytat:

Ja mógłbym zagrać mecz okolo 20:30..dopiero wtesy, bo mam sporo zadan do odrobienia...jest ktoś chętny z mojej grupy?
Po Pierwsze musieliby być wszyscy chętni żeby spełnić warunki w takim razie podaje dwa najbliższe pasujące mi terminy:
Poniedziałek, 21
Wtorek, 21

GG: 564 72 78
lub PRIV ;) Fajnie byłoby się jutro dogadać kiedy wszystkim pasuje.

w0lno. 22.09.2008 18:39

Pro Plajorzy z mojej grupy... jak coś to jutro [chyba] mogę grać :)
Godzina: 18-19 ?

Zapodajcie jakieś propozycje / jak coś to może być pw.

Gucio25 22.09.2008 19:21

jutro 19, może być. ;)

Kurt 22.09.2008 20:49

Grupa A termin ustalony na 23 września (wtorek) 21 wszyscy potwierdzili.
O 20:50 jutro napiszę na jakim stoliku w jakim pokoju gramy ;)
Pozdrawiam.

Inne grupy mobilizujcie się ;).

Czekamy na jakiś ruch w grupie B ;).

Sensej 22.09.2008 22:23

Ja mam pro¶be do mojej grupy :) Zamiast o 19. Zebyscie byli 18:30 gora 45 ;) Jutro mam urodziny i na 20 mam flaszki umowione ;) Tak wiec prosba;P

w0lno. 23.09.2008 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 606790)
Ja mam pro¶be do mojej grupy :) Zamiast o 19. Zebyscie byli 18:30 gora 45 ;) Jutro mam urodziny i na 20 mam flaszki umowione ;) Tak wiec prosba;P

Po 1 to wszystkiego najlepszego :D
Po 2... nie wiem czy się dzi¶ wyrobię. Da radę przesun±ć granie na t± sam± porę tylko, że jutro!?

TSWISELKA1 23.09.2008 12:55

Cytat:

Czekamy na jaki¶ ruch w grupie B ;).
Spokojnie :) pozwól, by niektórzy odespali wyjazd do Białego ;)

Dzi¶ wieczorkiem możemy grać, czekamy na odzew osób z naszej grupki na priv tu lub na kurniku :)

Sensej 23.09.2008 17:44

i co z ta moja grupa?

Gucio25 23.09.2008 17:48

gramy? ja mogę...

Elendil 23.09.2008 18:14

ja teraz też :P Ale w0lno chyba nie

Sensej 23.09.2008 18:17

Chyaba jest !!

19:25 WCHODZIMY NA SAMBOREK !!!

Moze sie uda ;)

michu-k 23.09.2008 18:21

Ja przyjdę pooglądać :)

Sensej 23.09.2008 18:30

Elendi Wchodzzzz

rafalek 23.09.2008 18:54

Grupa A-mój nick na kurniku to rafalektwsd. Pojedynek dzis 21:00 tak? W którym pokoju?

Sensej 23.09.2008 19:16

LORD REGIS 503
Wolno 448
Sensej 434
Gucio 385

Pierwsza runda za nami reszta jutro:)

w0lno. 23.09.2008 19:18

GRUPA C: [wyniki po 1 rundzie]

1. Lord regis 503
2. w0lno. 448
---
3. Sensej 434
4. Gucio 385

Elendil 23.09.2008 19:25

potwierdzam :)

Kobieta_Wislak 23.09.2008 19:45

uff... melduję obecność i gotowość na 21.00 :-) kosztowało mnie to 400 zł i 8 pkt :( ale zdążyłam i to się liczy ;-)

Kurt 23.09.2008 19:52

Wow, jakie poświęcenie ;)

Samborek, stół 1, Grupa A ;)


Prezydent TS GG: 5647278
lub PRIV wszyscy czekamy.

Rozegraliśmy to w trójkę, bez Prezydenta, który jak się nie wytłumaczy lub nie zjawi się na następnej grze to zostanie zdyskwalifikowany.

Następny termin: to Czwartek 21 ;), bo jutro grają koszykarki jak komuś nie pasuje to PRIV.

Sensej 24.09.2008 12:40

Ja dzi¶ się pisze po 22:15 najwczesniej

w0lno. 24.09.2008 13:25

No to chyba dzisiaj nie da rady... Odpuszczamy dziś sobie? Kto za? Kto przeciw :D?
W czwartek i piątek mogę grać kiedy chcecie jak coś ;)

Sensej 25.09.2008 18:05

gramy??????

Elendil 25.09.2008 18:14

ja mogę teraz

rafalek 25.09.2008 19:34

Grupa A - mecz dziś o 21, pokój Samborek, stół nr 3...mam nadzieję, że tym razem wszyscy się stawią.

Prezydentowa 25.09.2008 21:02

Gra ktoś teraz?


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 00:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl