The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
malkiew
Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.09.2008, 09:24
dragon napisał(a):Wyświetl post
Pora rozpoczęcia meczu dla części osób jest nie do zaakceptowania bo pracują. Miło by było gdyby władze naszego klubu brały to pod uwagę ustalając pory kolejnych meczy.
Takie sa prawa biznesu. Za cale zamieszanie z godzina rozpoczecia meczu obwinic nalezy angielska telewizje (w tym przypadku FIVE). W gre wchodzi gruba kasa, bo oni raczej dobrze placa za transmisje pilkarskie,a tych ta telewizja zaplanowala na ten dzien 3!!! Jeden po drugim.
Przynajmniej Wisla na tym zarobi...
Inna inszosc, ze chyba sami Angola za bardzo nie wierza w Tottenham, bo pore meczu wybrali kiedy sami zazwyczaj pracuja, ewentualnie ci co nie wytrzymali do weekendu ... zaczynaja pic, na calego... .

Dlatego smialo mozna przyjsc na stadion, "szef" w pracy zrozumie, chyba ze jest zza Blon...
Zostawcie tylko 1 bilet dla mnie, bo przylece dopiero w czwartek
malkiew
DoggTS
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.09.2008, 10:09
malkiew napisał(a):Wyświetl post
Takie sa prawa biznesu. Za cale zamieszanie z godzina rozpoczecia meczu obwinic nalezy angielska telewizje (w tym przypadku FIVE). W gre wchodzi gruba kasa, bo oni raczej dobrze placa za transmisje pilkarskie,a tych ta telewizja zaplanowala na ten dzien 3!!! Jeden po drugim.
Przynajmniej Wisla na tym zarobi...
Inna inszosc, ze chyba sami Angola za bardzo nie wierza w Tottenham, bo pore meczu wybrali kiedy sami zazwyczaj pracuja, ewentualnie ci co nie wytrzymali do weekendu ... zaczynaja pic, na calego... .

Dlatego smialo mozna przyjsc na stadion, "szef" w pracy zrozumie, chyba ze jest zza Blon...
Zostawcie tylko 1 bilet dla mnie, bo przylece dopiero w czwartek
zgadza się - pieniądze rządzą w piłce, ale i tak to jest żenujące podejście wobec kibiców. Mamy już od dawna oświetlenie, a gramy jak za czasów spotkań z Interem, czy Porto.
Gdzie tu logika: bilety są drogie, więc rozumiem, że Klub czeka na kibiców z wypchanym portfelem, więc tych pracujących, a pora meczu to 15.40 w środku tygodnia, w mieście w którym pokonanie paru ulic w centrum zajmuje czasami ponad godzinę....
a jeszcze parę tygodni temu, gdy pojawiły się pogłoski, ze Barcelona chce grac pierwszy mecz w Krakowie, to Klub odpowiedział, że za żadną kasę... a teraz wystarczyła jedna transmisja i już sprzedali kibiców...
Problem jest niestety taki, że pomimo takiej pory i tak idę na mecz (trzeba coś wymyślić w pracy), i większość tak zrobi - Klub o tym wie i ma wiernych kibiców głęboko w poważaniu - bo wierny kibic i tak przyjdzie więc wszystko gra.

tak czy inaczej, doping trzeba zrobić dobry i wierzyć ze wygramy.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.