derelor napisał(a):

Hej mam pytanie ( pewno uznacie je za kretynskie bo nikt z was nie jest czarodziejem i przyszlosci nei przepowiada ) ale czy w dniu meczu bedzie szansa kupic bilet w kasie ? W sumie tak mysle ze skoro mecz o 15:40 i w dodatku czwartek to chyba nie bedzie 100% frekwencji , dlatego chce sie was zapytac kibicow czy mysliscie ze bedzie taka mozliwosc ? mieszkam daleko poza krakowem i nie mam mozliwosci kupic biletu wczesniej
|
Pewnosci nie ma ale strzelam na 90 procent powinny byc bilety w kasach. Godzina meczu jest tragiczna, bilety też nie tanie i choc wierze, ze jednak ludzie się zbiora i bedzie kilkanascie tys. na komplet raczej nie ma co liczyc.