The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.09.2008, 21:45. Ultras Polska
Kumpel z paroma typkami rzokręca serwis ogólnopolski bo o wszystkich ekipach Ultras... adres to http://ultraspolska.ovh.org/ i naarzie to początki strony, chłopaki chcą się rozwijać a można w tym pomóc wysyłając i foty opraw przeróżnych ekip z całej Polski Zapraszam serdecznie do rejestracji ja już pierwsze foty wysłałem pod fotami podpisujemy jaki to mecz( w miare możliwości)
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.09.2008, 22:11
fajnie sie zapowiada strona
.....
Odpowiedz cytując
Kubi
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 18.09.2008, 07:55
Ale jak juz widze przy nas herb S.A a nie normalny to zdanie moje o tej stronie moze byc tylko jedno
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!


Odpowiedz cytując
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 18.09.2008, 09:21
Masz parę opraw UW.
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 02.jpg (65,1 KB, 48 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 6d34f3deda00b803c4f18474646960bb.jpg (45,2 KB, 44 wyświetleń)
Typ pliku: jpg w3vw2.jpg (56,9 KB, 38 wyświetleń)
Typ pliku: jpg c447cac4a51e9b2c.jpg (55,3 KB, 39 wyświetleń)
Typ pliku: jpg Wierność.jpg (75,1 KB, 38 wyświetleń)

Odpowiedz cytując
MackoTSW_(konto_usuniete)
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 18.09.2008, 09:29
MackoTSW napisał(a):Wyświetl post
Masz parę opraw UW.
Część 2...
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg 2uhqv6q.jpg (58,9 KB, 41 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 4uxjgd3.jpg (30,6 KB, 37 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 62xguhf.jpg (72,9 KB, 34 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 11303vq.jpg (65,3 KB, 36 wyświetleń)

Odpowiedz cytując
PauL
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: VI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 18.09.2008, 09:31
http://ultras-tifo.net/ - na tej stronce można wszystko znaleźć, więc nie ma zapotrzebowania na "polską wersję".
Odpowiedz cytując
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 18.09.2008, 15:04
Kubi napisał(a):Wyświetl post
Ale jak juz widze przy nas herb S.A a nie normalny to zdanie moje o tej stronie moze byc tylko jedno
Tą strone robi kibic Hutnika także cudów nie wymagaj ^^
A co do Paula to powiem że wiadomo iż są dobre i znane stronki ale kolega postanowił zrobić coś sam i poprosil czy bym mu drobnej reklamy nie zrobił na forum to pomogłem koledze
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.