The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.09.2008, 21:52
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Dla niektorych to moze byc wypadek przy pracy ale dla mnie dzisiejsza porazka to naturalna kolej rzeczy.
Lech dawno przerosl nas organizacyjnie - teraz przerosl nas pod wzgledem sportowym. W obecnej sytuacji powinni byc dla nas wzorem. Parafrazujac slowa piosenki skoro oni maja gnoj to co jest u nas Chcialbym taki gnoj w Wisle. Mam nadziejue, ze pajacom z TF nie przyjedzie do glowy, ze najlepszym rozwiazaniem na poprawe sytuacji jest zmiana trenera. Lech wydal 2 mln euro, u nas tyle Bogus zabral na frytki. Oni maja szeroka kadre,a u nas parodia pilkarza Lobo ciagle w 11 bo nie ma kto go zastapic. Przypadku w dziejszym meczu nie bylo.
Dobrze sie aby na pewno czujesz ? Porazka porazką, ale bez przesady...

Proponuje troche trzewego spojrzenia. Wisla wciaz ma najlepsza i najsilniejsza kadre, najwiekszy klub w polskiej lidze, z najwieksza rzesza kibicow. Niech Lech czy Legia osiagna najpierw takie wyniki jak Wisla w ostatnich 10 latach, to wtedy pogadamy. To tak ku pamieci przy tej dyskusji.

Co nie zmienia faktu, ze jak napisal kibic Lecha, Wisla zbliza sie, a wlasciwie powinna byc juz w trakcie wymiany pokoleniowej. Oczywiscie stopniowej, z glowa i pomyslem. Nikt Clebera czy Glowackiego nie bedzie wyganial, ten pierwszy spokojnie moze pograc jeszcze 2-3 lata. Jednak Marcelo jest i dobrze, bedzie powoli wprowadzany do druzyny.
Baszczowi tez blizej niz dalej do konca kariery. Problem jest w srodku pomocy - Mauro i Sobol sa juz po prostu mocno zgrani, brak im tej swiezosci, dynamizku, blysku w grze. Tu trzeba myslec o mlodych i dobrych wzmocnieniach, tak samo skrzydla.

Wisla tego wymaga jesli chcemy wciaz dominowac w polskiej lidze. Zimowe okienko powinno byc pracowite jak i kolejne letnie. Sprowadzac pilkarzy takich jak Marcelo, Boguski, Jirsak, walczyc aby zostali tacy jak Brozek. Aby powoli zastepowali obecnych graczy.
Ale wszystko stopniowo i z glowa, bo wciaz mamy swietnych zawodnikow, doswiadczonych, ale brakuje wlasnie tej swiezej, mlodej krwi.
Poza tym nigdy druzyna nie moze opierac sie na samych mlodych graczach. Trzon moga tworzyc Cleber, Glowacki, Sobolewski, a do nich mozna sprowadzac utalentowanych graczy - ale juz do pierwszego skladu, a nie talenty na lawke. Tyle, ze to wymaga duzych pieniedzy, bo tacy sa najdrozsi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.