
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)
Offline |
#11
|
|
do rozegrania:
Grupa A Precel-FajQ FajQ-Elendil Elendil-Precel Grupa B Konrad-TSWISELKA1 TSWISELKA1- rocco Grupa C Prezydentowa- michu Prezydentowa- F_A_B Prezydentowa-latarnik Prezydentowa-White_Star77 latarnik-White_Star77 Grupa D Coach- Kurt marcinarsenal- Kurt marcinarsenal- Coach marcinarsenal-Paul89 cebulka za udawanie ze go nie ma a w tym czasie granie sobie meczów z innymi, zostal zdyskwalifikowany cebulka997- Kurt 0:100 cebulka997- Coach 0:100 cebulka997-Paul89 0:100 cebulka997-marcinarsenal 0:100 Mamy już kilku ćwierćfinalistów: 1A mcovalski 2A Sensej 1Blub2B Konrad. 1Clun2C michu-kozlowek 1Dlub2D Paul89 ![]() PS przypominam: 6. Gracze maja czas do niedzieli w nocy na zakonczenie fazy grupowej. Dopuszczane sa wyjatki jesli strony podadza dokladny, nieodlegly termin rozegrania meczu. W razie 'zapadniecia sie pod ziemie' gracza , w niedziele wieczorem za wszystkie nierozegrane mecze zostanie przyznany walkower 100:0 na korzysc 'obecnych' i chetnych do gry zawodnikow. ![]()
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|