The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.09.2008, 13:07
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
Też dobry pomysł.
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."
Jest też opcja PrinScreen, wrzucenia screena na serwer i wklejenia na forum. Nie potrzeba żadnych świadków itd. Wynik byłby ważny wówczas, jeżeli obie strony zamieszczą screena. W przypadku nie zamieszczenia screena przez przeciwnika, sprawę rozstrzygnie historia rozgrywanych partii.

I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:39.