
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2006
Offline |
#1
|
|
to nie Wisła przegrała tylko szkółka daremnego "dr" Chemicza
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#2
|
|
W Brazylii nie ma warunkow ?
Ciekawe.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
#3
|
|
Jak Dawidowskiemu sie należy wygwizdanie (a ja sie boje ze jak on sie tak Skorzy podoba to jeszcze go zostawia po tych 9 miesiącach - rzecz jasna na innym kontrakcie ale zostawia ;o), to z Grześkiem Kmiecikiem co poniektórzy przesadzili - jedyny który naprawdę sie starał i było widać determinacje w tym co robił.
Dobrze było Kazek! E: A no i brawa dla Juszczyka - dużo zrobić nie mógł przy bramkach ( nie widzialem powtorek) i oby się tylko nie podłamał skoro ma zagrac z Tottenhamem
Ostatnio edytowane przez ByQ : 04.09.2008 o godz. 01:16.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Skorża:...Przepraszam za taki wynik, w dodatku na własnym boisku...
Te słowa mówią chyba wszystko, pomijając wszystkie aspekty kibicowskie, wyszkolenia, braków w składzie różnych mikrocykli treningowych itp...wyjście na ten mecz w takim składzie to było delikatnie mówiąc olanie całego PE. ![]() Dajcie gniazdowego na sektor "A" a poczujecie potęgę dopingu
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|