The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2008, 22:39
****a, kocham weszlo.com !

Weszlo.com

Cytat:
Futbol.pl straszy nas sądem. Strach się bać!
Futbol.pl straszy nas sądem! Przed chwilą dostaliśmy takiego oto maila: "Informujemy, że w przypadku niezdjęcia do godziny 24:00 fałszywej informacji z Państwa strony sugerującej rzekome nieprawidłowości przy przeprowadzeniu konkursu na portalu Futbol.pl będziemy zmuszeni wszcząć niezbędne kroki prawne przeciwko serwisowi weszlo.com. Szymon Sulgostowski, szef portalu Futbol.pl".

Dla oddania naszego stanu psychicznego (jesteśmy przerażeni!) po przeczytaniu tego maila, włączcie sobie ten teledysk... http://pl.youtube.com/watch?v=K_W2rR...o.com/news/924
(...)




PS: Devonisch
Szukalem, ale nic nie moge znalesc..


Arked
Tyle tylko ze zaraz po zalozeniu tego tematu archiwum newsow na futbol.pl nigdys pisanych przez Tomasza Filipiuka zostaly pokasowane, troche to dziwne, nie uwazasz...
Ostatnio edytowane przez e : 25.08.2008 o godz. 22:43.
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.08.2008, 22:50
e napisał(a):Wyświetl post
Tyle tylko ze zaraz po zalozeniu tego tematu archiwum newsow na futbol.pl nigdys pisanych przez Tomasza Filipiuka zostaly pokasowane, troche to dziwne, nie uwazasz...
wyszukiwarka w google:

http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg


i na kazdy news na ktory wejdziesz wyskakuje puste pole:

http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg
http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg
http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.08.2008, 22:54
Posty sugerujące, że ktoś z wislakrakow.com otrzymal bilet od futbol.pl zostały skasowane, jako że zawierają nieprawdę. Nie życzę sobie takich sugestii. Jeśli to był żart, to głupi, jak ktoś tak serio uważa - jest idiotą.

Już dawno poprosiliśmy Futbol.pl o wyjasnienie w tej sprawie. To, ze nie usuwaliśmy tego tematu również świadczy, że nie mamy nic do ukrycia.

ws. PvD zostało napisane wyjaśnienie. Osoby śledzące sytuacje je przeczytały, nie ma powodu by to dalej tu wisiało. Proszę o wstrzymanie się od komentarzy, jeśli ktoś ma na to ochotę - niech przeczyta wcześniejszy post Mishuha. Nie chce tu kolejnej kłótni. Wywołany do tablicy wyjaśniłem. I na tym skończmy.
Ostatnio edytowane przez rav : 26.08.2008 o godz. 00:31.
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.08.2008, 23:36
rav napisał(a):Wyświetl post
ws. PvD:


może trzeba było to napisać przed banem dla niego,bo teraz w żaden sposób nie może się do tego ustosunkować
Ostatnio edytowane przez rav : 26.08.2008 o godz. 00:34.
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.08.2008, 23:13
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko chciałem się upewnić bo bałem się że ktoś od nas jest też w to zamieszany.

Żeby nie było że coś sugerowałem, tamten cytat to komentarz do artykułu na "Weszło" gdyby ktoś nie wiedział.
nie mogłem się powstrzymać
wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron?
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.08.2008, 10:35
joshi napisał(a):Wyświetl post
nie mogłem się powstrzymać
wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron?
tak k*rwa!! Bo jawnie robią z ludzi idiot*w i śmieją im się w twarz,Popatrz wstaje rano włączam komputer i co widze? Jakiś żałosnych kanciarzy. Dobrze że ktoś miał trochę oleju w głowie i nakrył tego c*ela! Brawo!
Ciakawe gdzie na stadionie będzie siedział ten pan

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:14.