
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
****a, kocham weszlo.com !
Weszlo.com Cytat:
![]() PS: Devonisch Szukalem, ale nic nie moge znalesc.. ![]() Arked Tyle tylko ze zaraz po zalozeniu tego tematu archiwum newsow na futbol.pl nigdys pisanych przez Tomasza Filipiuka zostaly pokasowane, troche to dziwne, nie uwazasz...
Ostatnio edytowane przez e : 25.08.2008 o godz. 22:43.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#2
|
http://i34.tinypic.com/ekjdyb.jpg i na kazdy news na ktory wejdziesz wyskakuje puste pole: http://i33.tinypic.com/2z84wfb.jpg http://i37.tinypic.com/2cwtlzc.jpg http://i35.tinypic.com/i2lwdy.jpg ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Posty sugerujące, że ktoś z wislakrakow.com otrzymal bilet od futbol.pl zostały skasowane, jako że zawierają nieprawdę. Nie życzę sobie takich sugestii. Jeśli to był żart, to głupi, jak ktoś tak serio uważa - jest idiotą.
Już dawno poprosiliśmy Futbol.pl o wyjasnienie w tej sprawie. To, ze nie usuwaliśmy tego tematu również świadczy, że nie mamy nic do ukrycia. ws. PvD zostało napisane wyjaśnienie. Osoby śledzące sytuacje je przeczytały, nie ma powodu by to dalej tu wisiało. Proszę o wstrzymanie się od komentarzy, jeśli ktoś ma na to ochotę - niech przeczyta wcześniejszy post Mishuha. Nie chce tu kolejnej kłótni. Wywołany do tablicy wyjaśniłem. I na tym skończmy.
Ostatnio edytowane przez rav : 26.08.2008 o godz. 00:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#4
|
|
może trzeba było to napisać przed banem dla niego,bo teraz w żaden sposób nie może się do tego ustosunkować
Ostatnio edytowane przez rav : 26.08.2008 o godz. 00:34.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad
Offline |
#5
|
nie mogłem się powstrzymać ![]() wiem, że zbliża się mecz z Barcą i nerwy dają znać o sobie, ale żeby aż takie emocje wzbudził w Was jakiś konkurs to jestem w szoku, nawet jakby był całkiem przekręcony, to powód żeby dyskutować o tym na kilka stron? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
Ciakawe gdzie na stadionie będzie siedział ten pan |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|