
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Paweł Brożek powinien zostać powołany do Reprezentacji Polski? | |||
| TAK |
|
99 | 80,49% |
| NIE |
|
24 | 19,51% |
| Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris
Offline |
#29
|
|
Występy w kadrze to ryzyko kontuzji, większe zmęczenie, i zwiększenie prawdopodobieństwa (a w przypadku Pawła raczej po prostu przyspieszenie) transferu za granicę. Transferu po którym najprawdopodobniej powróci koszmar lat 2006-2007 i permanentnego zerozeryzmu w naszym wykonaniu.
Paweł powinien być powołany do kadry (z punktu widzenia interesu tejże), Paweł na to zasługuje i na pewno on sam bardzo by tego chciał. Życzę mu jak najlepiej, ale jestem przede wszystkim kibicem Wisły, więc mam nadzieję, że Benhauer dalej będzie udawał ślepego i głuchego przy kolejnych powołaniach. ![]() Co to k***a jest "rów widokowy"?
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|