
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Armia Białej Gwiazdy
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Mógłbym po dzisiejszym dniu napisać kilka komicznych, strasznych i absurdalnych wydarzeń ale jedna jest tak skomplikowana, że pewnie nikt by się nie połapał
)Natomiast mnie rozbroiła sytuacja z WŚ. Przychodzi gość i daje kartę kibica Personel: Bilet na Barcelonę? Gość: Tak Personal: drukuje bilet i orzeka kwotę 200 zł Gość: tyle muszę dać za bilet? Personel: tak tyle kosztuje Gość: a to nie, dziękuję I wyszedł Bilety można jutro kupić bez problemu. Inne sytuacje to takie, że ludzie są zdziwieni oraz zbulwersowani i co najgorsze gotowi zwyzywać wszystkich, że nie mogli dziś nabyć biletu po zniżkowej cenie choć mają karnet (pewnie by chcieli by czekano na nich do ostatniej godziny przed meczem). Argumnet jakim się posługują to: wróciłem z wakacji, urlopu, mi się należy, ma być.
Ostatnio edytowane przez PvD : 20.08.2008 o godz. 21:09.
![]() Cytat:
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|