
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 12.2002
Skąd: nasty squad
Offline |
#11
|
|
oj tragedia dziś pod kasami, prawdziwy folkor, koło mnie stał jakiś Angol, facet, który postanowił upwenic sie który sektor jest najlepszy, 3 panienki które nie omieszkały wyrazic swojego zalu a nawet i złości że klub nie wystraczająco poinformował je iż karty kibica ZE ZDJĘCIAMi już nie obowiązują i że biedne musza stac w kolejce . no i mój faworyt "poproszę 4 bilety te najtańsze za 200 złotych, mogą byc na D tylko koło siebie proszę"
![]() ja jestem raczej tolerancyjny ja wiem że sporo grupa przyjdzie na Barcelone nie na Wisłe, ale jeśłi już to mogliby się dowiedziec tego i owego. Ja jak przychodzę do kopgoś na obiad to się nie pcham z buciorami do kuchni - chyba że ktoś mnie poprosi. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|