
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#1
|
|
No właśnie? Są wśród nas stali bywalcy tego portalu? Gra ktoś? Jak tak to jakie gry preferuje? Może jakiś Wiślacki turniej? Piszcie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#2
|
|
Kiedyś "piłka" lub kalambury...we dwóch na resztę sie zdarzało
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: z okolic
Offline |
#3
|
|
jak coś to ja chętny na partyjkę w tysiąca
![]() ![]()
TYLKO WISŁA
udzd
|
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#4
|
|
kalambury ponad wszystko
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#5
|
|
tylko piłka
casem kalambury ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#6
|
|
Kurnik to mój drugi dom po forum Wisły
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#7
|
|
ja jak już niemam co robić to wejde i zagram w piłke lub kalambury
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#8
|
|
Jak ktoś chętny to z przyjemnością zagrałbym z Wiślakiem w kalambury. Już dawno nie grałem, także wyszedłem z formy
Ps. Nie zapomnę haseł w kalamburach np: rozwolnienie, gnój itd Jak ktoś chętny w kalambury zagrać to pw proszę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#9
|
|
To może umówmy się jakoś jutro, na daną godzinę, zbierzemy się, wejdziemy do jakiegoś pokoju i zagramy w wybraną grę
Co Wy na to? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: z nienacka
Offline |
#10
|
|
Zapraszam do gry w makao- niski ranking nie świadczy o umiejętnościach
(tak to jest, jak ma sie czerwony kolorek i sie przegrywa dla zabawy z niebieskimi |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#11
|
|
a ja za to w literaki bardzo, bardzo chętnie i nawet często... i czasem w 3-5-8 lubię
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#12
|
|
No to zapraszam do literaków, trzeba wyładować emocje
Ktoś chętny? Jedna partyjka. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#13
|
|
no ja mogę
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2008
Offline |
#14
|
|
tez chetnie zagram. ;-)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#15
|
|
Labuchy, nick "kasiaimisiu", czekam na zaproszenie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#16
|
|
jest ktoś chętny na turniej w piłke?
numer 2416487 zapraszam ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#17
|
|
ogłaszam że by remis 1:1
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#18
|
|
Ktoś chętny na Literaki? A może większa grupa na Kalambury? Piszcie szybko
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: NBZ
Offline |
#19
|
|
moja działka to makao, chińczyk, tysiąc (tylko w 3) i kalambury ;]
ehh dobrze, że przypomnieliście mi o tym portalu ![]() ![]()
WKS ŚLĄSK WROCŁAW
Polsko przepiękna, najwspanialsza !! Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi. |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#20
|
|
panowie i panie też, moze bysmy zrobili Wiślacki turniej w Pokera?
tylko trzeba by było jakies darmowe serwery znalezc i bez ograniczen, a nie wiem czy takie sa.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#21
|
|
Ja uwielbiam makao... to jest moje życie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#22
|
|
Literaki lub Kalambury wieczorkiem? Piszcie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#23
|
|
Ja mam tak samo zaczynałem kurnik od makao i uwielbiam je, choć teraz gram w prawie wszystko ) Literaki są na dłuższy czas, np. obok sopcastu gdy mecz się ogląda ![]() ![]()
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem." The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol." 29.05.85 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#24
|
|
tylko 3-5-8 i kierki
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#25
|
|
Kalambury serio fajna sprawa, kilka osób i wiele śmiechu
Zdolności mieć nie trzeba, ja nie mam ![]() PANIE MODERATORZE- PROSZĘ O ZMIANĘ NAZWY TEMATU Z "KURNIK - LITERAKI" NA "KURNIK". Z GÓRY DZIĘKI.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 15.08.2008 o godz. 19:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#26
|
|
to może umówmy sie o 21 na kalambury
tak żeby jak najwięcej osób było ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#27
|
|
Pasuje
Tylko poczekamy na nieco więcej osób, bo rysowanie w dwie osoby jest nudne po jakimś czasie ![]() w0lno. chciał zagrać, a Paulinka nie odpisuje na PW ![]() Na przyszłość: jak ktoś chętny do gry, 5066970, mój numer GG Często niewidoczny, piszcie.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 15.08.2008 o godz. 19:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#28
|
|
pokój swiekity #3! wbijać Wiślacy
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#29
|
|
Ja gram tylko w piłkę! Prawie jak piłka nożna
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#30
|
|
Panie Prezydentowa oraz PaulinkaWKS uznały nasza wyższość w kalamburach
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|