The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.07.2008, 18:05
Dzisiaj jakoś przypadkiem wpadłem na takiego screena w necie:



oj przypomniały mi się całe godziny przed telewizorem z joystickem w ręce

Dla mnie największym wypasem był kartridż złota piątka czy jakoś tak, właśnie z gierką Big Nose, w dwóch odmianach, tymi autkami i z Dizzy, którego chyba nikt nigdy nie przeszedł do końca.
Ehh, to były czasy :0
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.07.2008, 18:29
oj nie zapomniane czasy.. no ale ukradli mi kiedys z duomku letniskowego i sie zakonczyla przygoda:( oczywiscie Mario, Contra, Tanki, Goal, Baseball, Wyscigi tych rajdowek, F1 (te 3 ostatnie z kardridza 168 in 1), Batman, Turtles te z osobnego kardridza, Papay, cos z tym Gorylem co sie wspinalo, Pinball no i gra przed ktora chyba tez wiele sie czasu spedzilo - Circus... oj swietna zrecznosciowka byla I pieprzenie o grafice itp... Gry byly tak proste a mozna bylo wiecznie w nie grac
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.07.2008, 18:54
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
IndykTSW
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.07.2008, 19:12
medyk napisał(a):Wyświetl post
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png

Ja miałem dwa pegasusy i dwa spaliłem ale miałem też takie cudo:

http://www.vidgame.net/ATARI/Atari/2...i_2600_six.jpg



Pamiętam jak był u mnie ksiądz po kolędzie i my sie modliliśmy a za ścianą słychac było tylko odgłosy z gry, bo kumpel grał były czasy, podczas grania słuchałem z kaset K44 i wzgórza yapa 3
Perkele!
Odpowiedz cytując
Tomy
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2003
Skąd: wieje wiatr?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.07.2008, 19:19
IndykTSW napisał(a):Wyświetl post
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png
Dokładnie takie czerwone badziewie kupiłem kiedyś na giełdzie pod Elbudem, chyba już po tygodniu nadawało się do wyrzucenia, ale że wtedy każdy był elektronikiem, nieraz było jeszcze reanimowane,
Odpowiedz cytując
~Izzy
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.07.2008, 19:32
pamietam jak sie gralo ciagle w Contre, Goal i takie rozne ;] to byly czasy ;D
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.07.2008, 19:39
ojj natemat tego coda mozna by bylo ksiazki pisac pamietam ten smrod topiacych sie plyt w telewizorze
.....
Odpowiedz cytując
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.07.2008, 15:08
ehh wspomnienia..ja również jak wielu z Was mam w szafie pegasusa i parę gier contra przechodzona w 20 minut,mario,goal 3 można by długo wspominać.godziny spędzone na tej konsoli są nie zapomniane.a pamiętacie Galaxian/Galaza? super samolociki.

niedawno na komputer sobie ściągnąłem symulator pegasusa i pogrywam na kompie w gry mam ich chyba 250 wszystkim bardzo serdecznie polecam !

emulator można ściągnąć zhttp://www.pegasus.glt.pl/

wszystkie gry porady triki
Ostatnio edytowane przez maTyS. : 10.07.2008 o godz. 15:12.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.07.2008, 15:10
ja na pegazusie grałem w czołgi
miażdżyły!
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.07.2008, 15:12
Pegasus miażdżył Pamiętam że nie raz jak kupywałem sobie jakieś nowe gry to czasem zdarzały się takie co się ich przejść nie dało , źle zrobione i ta zajebista muzyczka ;D
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2008, 15:29
Precel z makiem napisał(a):Wyświetl post
ja na pegazusie grałem w czołgi
miażdżyły!
jeszcze na 2 graczy z kumplem ehh to były czasy
I
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.07.2008, 15:48
c64 ten dzwiek jak szla kaseta te czerwone paski ale to byly czasy
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.