Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Pegasus - konsola wszechczasów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2274)

Tomy 08.07.2008 18:05

Dzisiaj jakoś przypadkiem wpadłem na takiego screena w necie:

http://www.gaminator.pl/data/screen/...56/10039-2.jpg

oj przypomniały mi się całe godziny przed telewizorem z joystickem w ręce :)

Dla mnie największym wypasem był kartridż złota piątka czy jakoś tak, właśnie z gierką Big Nose, w dwóch odmianach, tymi autkami i z Dizzy, którego chyba nikt nigdy nie przeszedł do końca.
Ehh, to były czasy :0

WislaFan123 08.07.2008 18:29

oj nie zapomniane czasy.. no ale ukradli mi kiedys z duomku letniskowego i sie zakonczyla przygoda:( oczywiscie Mario, Contra, Tanki, Goal, Baseball, Wyscigi tych rajdowek, F1 (te 3 ostatnie z kardridza 168 in 1), Batman, Turtles te z osobnego kardridza, Papay, cos z tym Gorylem co sie wspinalo, Pinball no i gra przed ktora chyba tez wiele sie czasu spedzilo - Circus... oj swietna zrecznosciowka byla:D I pieprzenie o grafice itp... Gry byly tak proste a mozna bylo wiecznie w nie grac:)

medyk 08.07.2008 18:54

ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.

IndykTSW 08.07.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 564184)
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.

Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png

Ja miałem dwa pegasusy i dwa spaliłem ale miałem też takie cudo:

http://www.vidgame.net/ATARI/Atari/2...i_2600_six.jpg

:D

Pamiętam jak był u mnie ksiądz po kolędzie i my sie modliliśmy a za ścianą słychac było tylko odgłosy z gry, bo kumpel grał :D były czasy, podczas grania słuchałem z kaset K44 i wzgórza yapa 3 :P

Tomy 08.07.2008 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 564201)
Racja, pegasus byl podróbką tego NINTENDO:

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png

Dokładnie takie czerwone badziewie kupiłem kiedyś na giełdzie pod Elbudem, chyba już po tygodniu nadawało się do wyrzucenia, ale że wtedy każdy był elektronikiem, nieraz było jeszcze reanimowane:):),

~Izzy 08.07.2008 19:32

pamietam jak sie gralo ciagle w Contre, Goal i takie rozne ;] to byly czasy ;D

DominoForza 08.07.2008 19:39

ojj natemat tego coda mozna by bylo ksiazki pisac :D pamietam ten smrod topiacych sie plyt w telewizorze :D

maTyS. 10.07.2008 15:08

ehh wspomnienia..ja również jak wielu z Was mam w szafie pegasusa i parę gier :) contra przechodzona w 20 minut,mario,goal 3 można by długo wspominać.godziny spędzone na tej konsoli są nie zapomniane.a pamiętacie Galaxian/Galaza? super samolociki.

niedawno na komputer sobie ściągnąłem symulator pegasusa i pogrywam na kompie w gry mam ich chyba 250 :) wszystkim bardzo serdecznie polecam !

emulator można ściągnąć zhttp://www.pegasus.glt.pl/

wszystkie gry porady triki

Precel z makiem 10.07.2008 15:10

ja na pegazusie grałem w czołgi :D
miażdżyły!

Chorynatrzykolory 10.07.2008 15:12

Pegasus miażdżył :) Pamiętam że nie raz jak kupywałem sobie jakieś nowe gry to czasem zdarzały się takie co się ich przejść nie dało , źle zrobione :) i ta zajebista muzyczka ;D

TSW Fanatyk 10.07.2008 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Precel z makiem (Post 565220)
ja na pegazusie grałem w czołgi :D
miażdżyły!

jeszcze na 2 graczy z kumplem :) ehh to były czasy :)

piotrek chicago 10.07.2008 15:48

c64 ten dzwiek jak szla kaseta te czerwone paski ale to byly czasy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl