![]() |
Dzisiaj jakoś przypadkiem wpadłem na takiego screena w necie:
http://www.gaminator.pl/data/screen/...56/10039-2.jpg oj przypomniały mi się całe godziny przed telewizorem z joystickem w ręce :) Dla mnie największym wypasem był kartridż złota piątka czy jakoś tak, właśnie z gierką Big Nose, w dwóch odmianach, tymi autkami i z Dizzy, którego chyba nikt nigdy nie przeszedł do końca. Ehh, to były czasy :0 |
oj nie zapomniane czasy.. no ale ukradli mi kiedys z duomku letniskowego i sie zakonczyla przygoda:( oczywiscie Mario, Contra, Tanki, Goal, Baseball, Wyscigi tych rajdowek, F1 (te 3 ostatnie z kardridza 168 in 1), Batman, Turtles te z osobnego kardridza, Papay, cos z tym Gorylem co sie wspinalo, Pinball no i gra przed ktora chyba tez wiele sie czasu spedzilo - Circus... oj swietna zrecznosciowka byla:D I pieprzenie o grafice itp... Gry byly tak proste a mozna bylo wiecznie w nie grac:)
|
ja tylko dodam bo moze nie kazdy wie ze pegasus to podrobka konsoli Nintendo.
|
Cytat:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...c1/Famicom.png Ja miałem dwa pegasusy i dwa spaliłem ale miałem też takie cudo: http://www.vidgame.net/ATARI/Atari/2...i_2600_six.jpg :D Pamiętam jak był u mnie ksiądz po kolędzie i my sie modliliśmy a za ścianą słychac było tylko odgłosy z gry, bo kumpel grał :D były czasy, podczas grania słuchałem z kaset K44 i wzgórza yapa 3 :P |
Cytat:
|
pamietam jak sie gralo ciagle w Contre, Goal i takie rozne ;] to byly czasy ;D
|
ojj natemat tego coda mozna by bylo ksiazki pisac :D pamietam ten smrod topiacych sie plyt w telewizorze :D
|
ehh wspomnienia..ja również jak wielu z Was mam w szafie pegasusa i parę gier :) contra przechodzona w 20 minut,mario,goal 3 można by długo wspominać.godziny spędzone na tej konsoli są nie zapomniane.a pamiętacie Galaxian/Galaza? super samolociki.
niedawno na komputer sobie ściągnąłem symulator pegasusa i pogrywam na kompie w gry mam ich chyba 250 :) wszystkim bardzo serdecznie polecam ! emulator można ściągnąć zhttp://www.pegasus.glt.pl/ wszystkie gry porady triki |
ja na pegazusie grałem w czołgi :D
miażdżyły! |
Pegasus miażdżył :) Pamiętam że nie raz jak kupywałem sobie jakieś nowe gry to czasem zdarzały się takie co się ich przejść nie dało , źle zrobione :) i ta zajebista muzyczka ;D
|
Cytat:
|
c64 ten dzwiek jak szla kaseta te czerwone paski ale to byly czasy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl