The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 02.07.2008, 21:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Zabawne. Legia daje 100 tys. € za Pawłowskiego. Ten się sądzi z klubem. Jeśli Trzeciakowi to wyjdzie, to będzie mistrzostwo świata.
Bardzo madre zagranie Mirosława, trzeba przyznac - Pawłowski za 100.000 ojro to jak za czapke gruszek, byłoby super. Zreszta Bonina pewnie mozna by było probowac wyjac za podobna cene = praktycznie za darmo. A Pawłowskiego mozna tez by probowac na lewej, pamieatajac ze przed nami ostatnia zapewne runda Edsona w Legii.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa, że na prawym skrzydle chłopaki mają:
- Rocky'ego;
- Szałachowskiego;
- Radovica.
Szałach to moze grac tez w ataku, tylko nie wiadomo czy On jeszcze da rade grac. Rocki grajac dwoma napastnikami tez. Radovic pewnie przy jakiekolwiej niezlej rundzie bedzie chciał spadac na zachod badz
wschod.
flamengista napisał(a):Wyświetl post
A hazardzista tylko wypożyczony do Szwajcarii.
I niech tam juz zostanie. Chyba tylko w Mariocie im go brakuje, no i moze w paru klubach nocnych, paru nocnych i taryfiarze.

A i jeszcze jeden dobry piłkarz tupie nogami do nas jak (jesli) tylko Roger odejdzie.

Zreszta **** - w obecnej sytuacji nawet niezle transfery nie ciesza.


uderz w puchara
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 02.07.2008, 21:48
W galerii z treningow mozna zobaczyc nowe pilki Pumy ;]
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 03.07.2008, 07:16
Kijek, to w zasadzie nie mój problem. Ja się tylko dziwię. Pawłowski na lewej pomocy nie grał - a dla wielu prawonożnych zawodników taka zmiana pozycji źle się kończy.

Macie obecnie 3 prawoskrzydłowych. Jeden ma potencjał na skalę europejską (Radović), drugi to solidny poziom ligowy, trzeci - wielki talent ale po kontuzjach nie wiadomo.

Co do Grosickiego - może się okazać, że po roku Szwajcarzy z niego zrezygnują. I będzie 4 prawoskrzydłowych.

Ale widać ITI ma kasę, skoro ich stać na taką rozrzutność. Szkoda tylko, że pozyskiwani są nie ci zawodnicy co trzeba.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 03.07.2008, 10:26
kiedy TEORETYCZNIE powinien byc znany terminarz ligowy ?
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 03.07.2008, 10:36
lodecki napisał(a):Wyświetl post
kiedy TEORETYCZNIE powinien byc znany terminarz ligowy ?
Tego to najstarsi Gorale nie wiedza a co dopiero PZPN
,
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 03.07.2008, 11:36
podobno dzisiaj ma być
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 03.07.2008, 11:54
A wiedzą w ogóle kto bedzie grał w tej "lidze"?
dege3
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 03.07.2008, 11:58
Jeszcze zapewne sami nie wiedzą

OjenyyY dzieje siędzieje
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 03.07.2008, 11:59
no wlasnie, jak beda wygladaly pary

1 Kolejka: Wisła Kraków- Zespół X ?
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 03.07.2008, 12:02
W niższych ligach jest już ustalony terminarz. Mecze zaczynają się od 9-10 sierpnia.
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 03.07.2008, 13:27
sezon w Ekstraklasie ma się co roku zaczynać w ostatni tydzień lipca.
co do składu, to chyba 14 drużyn jest pewnych gry, a co do tej dwójki to od Polonii Bytom i Jagielloni zależy, coś mi się wydaje, że jeszcze dziś to tego terminarza nie podadzą.

edytka:
Cytat:
14:30 Sąd nad Beenhakkerem się w zasadzie skończył - teraz przedmiotem dyskusji są różne polskie kluby i ich być albo nie być w różnych polskich ligach. Korespondent namierzył Beenhakkera w pobliskiej Sheratonowi knajpie, ale się nie przysiadł - i dobrze.
może dziś jakaś decyzja?
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 13:39.
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 03.07.2008, 16:50
Ponoć chłopaki z PZPN ciągle na etapie umywania rąk.

A Lewandowski zaiste strzela, i to całkiem sprawnie to robi. Ale asysta Stilicia w meczu z Voivodiną przebiła te dwie bramy Lewego. Z drugiej strony, nie ma co się zbytnio grzać, to sparingi tylko. Choć fakt, że za Smudy jeszcze nigdy Lech tak dobrze w sparingach nie grał.
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 03.07.2008, 17:43
ponoć Żywiec ma byc sponsorem nowym ekstraklasy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Weez3r
Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 03.07.2008, 17:50
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ponoć Żywiec ma byc sponsorem nowym ekstraklasy
ale techincznym ;]
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 03.07.2008, 17:57
Sprawa licencji dla Polonii Bytom odroczona


Zarząd PZPN zobligował Komisję Odwoławczą ds. licencji klubowych do ponownego rozpatrzenia w poniedziałek wniosku Polonii Bytom w sprawie przyznania licencji na grę w ekstraklasie.
- Komisja Odwoławcza nie zajęła się naszym wnioskiem w środę, argumentując, że nie ma ku temu formalnych podstaw. Czwartkowa uchwała zarządu takie podstawy daje. Poniedziałkowe spotkanie komisji będzie się odbywało równolegle z kolejnym posiedzeniem zarządu. Tak więc sprawa naszej licencji wciąż jest otwarta i mamy nadzieję na pozytywne jej zakończenie. Jesteśmy dobrej myśli, ponieważ jest wreszcie szansa na merytoryczną dyskusję nad naszymi argumentami. Szkoda tylko ciągle uciekającego czasu - powiedział dyrektor Polonii Cezariusz Zając.

Komisja odwoławcza miała się wnioskiem Polonii zająć w środę, ale zwróciła się do zarządu z sugestią o ponowne rozpatrzenie sprawy przez "organ pierwszej instancji" czyli komisję licencyjną.
Z licencją dla Polonii jest duże zamieszanie. Zespół utrzymał się w ekstraklasie, jednak z powodów formalnych licencji nie dostał, bo nie złożył w terminie dokumentów finansowych. Bytomianie bronią się argumentując, że opóźnienie wynikało z opieszałości ZUS.



ile to sie jeszcze będzie ciągneło?

Plus jest taki, że teraz ten s****iel sadowski będzie MUSIAŁ rozpatrzyć wniosek, bo PZPN mu kazał. A teraz Polonia ma wszystko OK w papierach.
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 03.07.2008, 18:27
O Austria. Niewygodny rywal. Jacyś polakożercy, czy co?
Powód: Powtórzyło się. pardonsik
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 03.07.2008 o godz. 18:33.
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 03.07.2008, 18:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Kijek, to w zasadzie nie mój problem. Ja się tylko dziwię. Pawłowski na lewej pomocy nie grał - a dla wielu prawonożnych zawodników taka zmiana pozycji źle się kończy.
O matko! Zmieniają poglądy na lewicowe?!

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Macie obecnie 3 prawoskrzydłowych. Jeden ma potencjał na skalę europejską (Radović), drugi to solidny poziom ligowy, trzeci - wielki talent ale po kontuzjach nie wiadomo.

Co do Grosickiego - może się okazać, że po roku Szwajcarzy z niego zrezygnują. I będzie 4 prawoskrzydłowych.

Ale widać ITI ma kasę, skoro ich stać na taką rozrzutność. Szkoda tylko, że pozyskiwani są nie ci zawodnicy co trzeba.
Czyżby byli pozyskiwani ci którzy potrzebni są Wiśle? Zawsze możemy się przecież pomieniać. Handel barterowy - wy nam węgiel, my wam banany
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 03.07.2008, 18:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ponoć Żywiec ma byc sponsorem nowym ekstraklasy
Moze przy okazji bedzie dostarczal napoje izotoniczne?
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 03.07.2008, 18:37
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
sezon w Ekstraklasie ma się co roku zaczynać w ostatni tydzień lipca.

Ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem
Ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem i w sezonie 2008/09 występować będzie w niej szesnaście zespołów - poinformował po posiedzeniu zarządu PZPN rzecznik związku Zbigniew Koźmiński.

Pierwsza kolejka rozgrywek jest zaplanowana na 25-27 lipca.

- PZPN wspólnie z zarządzającą rozgrywkami Ekstraklasą SA podjął decyzję, że ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem, czyli pod koniec lipca i z udziałem 16 zespołów - powiedział Koźmiński.

Jego zdaniem, o kształcie ekstraklasy w znacznej części decydują obecnie organy dyscyplinarne PZPN. - Wydział Dyscypliny i Związkowy Trybunał Piłkarski mają teraz głos decydujący. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja w sprawie licencji dla Polonii Bytom, będziemy się jako zarząd jeszcze zajmować tą sprawą - dodał.

- Wszyscy chcieli rozliczeń za korupcję, więc teraz musimy wspólnie zjeść tę żabę. Jeśli Walne Zgromadzenie PZPN ustaliło, że można karać kluby do 30 czerwca 2009 roku, to trzeba pogodzić się z pewnymi faktami - zakończył Zbigniew Koźmiński.


źródło: PAP
Ddf
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 03.07.2008, 19:34
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Moze przy okazji bedzie dostarczal napoje izotoniczne?
offtopicowo sie pochwale, ze u mnie w Krosnie, jak na żuzlu sponsorem był Leżajsk, to dawał chłopakom gratisy w kratach Tyle ze po miesiacu, wszyscy juz tak chlali że dosc szybko sie pokonczyło i współpraca zakończyła mega fiaskiem. W końcu Polak nie kaktus...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 03.07.2008, 19:49
Swoją drogą ciekawe zespoły można ujrzeć
Kolejka 1 - 25-27 lipca

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Łódzki KS - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Piast Gliwice - Znicz Pruszków
Arka Gdynia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 2 - 1-3 sierpnia

Cracovia - Arka Gdynia
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Piast Gliwice
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Łódzki KS
Znicz Pruszków - Lech Poznań

Kolejka 3 - 8-10 sierpnia

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Łódzki KS - Odra Wodzisław Śląski
Wisła Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Cracovia
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 4

Cracovia - Łódzki KS
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław

Kolejka 5

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Łódzki KS - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Cracovia
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
Piast Gliwice - Arka Gdynia

Kolejka 6

Cracovia - Wisła Kraków
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Łódzki KS
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - Lech Poznań
Znicz Pruszków - Lechia Gdańsk

Kolejka 7

Legia Warszawa - Arka Gdynia
Łódzki KS - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Cracovia
Wisła Kraków - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Znicz Pruszków - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

Kolejka 8 - 19-21.09.

Cracovia - Legia Warszawa
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Lech Poznań - Piast Gliwice
Odra Wodzisław Śląski - Znicz Pruszków
Arka Gdynia - Łódzki KS

Kolejka 9 - 26-28.09.

Legia Warszawa - Piast Gliwice
Łódzki KS - Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Śląsk Wrocław - Cracovia
Znicz Pruszków - Górnik Zabrze

Kolejka 10 - 3-5.10.

Cracovia - Znicz Pruszków
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Łódzki KS
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Kolejka 11 - 17-19.10.

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Cracovia
Łódzki KS - Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów

Kolejka 12 - 24-25 października

Cracovia - Odra Wodzisław Śląski
GKS Bełchatów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Zabrze - Łódzki KS
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - Znicz Pruszków

Kolejka 13 - 7-9 listopada

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Cracovia
Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Łódzki KS
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Znicz Pruszków - Legia Warszawa

Kolejka 14 - 14-16 listopada

Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków
Lech Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Łódzki KS - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski
Arka Gdynia - GKS Bełchatów

Kolejka 15 - 21-23 listopada

Cracovia - Lech Poznań
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Znicz Pruszków - Łódzki KS


PS Ajwen zaliczył dziś dwie asysty. Wymarzony debiut
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 03.07.2008 o godz. 20:01.
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 03.07.2008, 19:54
Mam nadzieje, że w poniedziałek Znicz zostanie zmieniony na Polonie Bytom
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 03.07.2008, 19:56
Szczurek_PB napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, że w poniedziałek Znicz zostanie zmieniony na Polonie Bytom
Polonia B. jest mi obojętna, ale też mam taką nadzieję. Wtedy Widzewek będzie w 3(2 nowej) lidze. Nie życzyłem im tego, ale po tym wszystkim mam do nich jeszcze większą odrazę
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 03.07.2008, 20:12
5 pierwszych kolejek trzeba wygrac bo pejsy i Legia na wyjezdzie
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 03.07.2008, 20:27
dziękuje bardzo kibicom wszystkich klubów za dyskusję w całym zeszłym sezonie naszej pomarańczki i zapraszam do tematu aktualnego.

kosztem podsumowania - sezon 2007/2008 był bardziej owocny niż sezon 2006/2007, w minionym nasza twórczość to 5680 wiadomości, dwa lata temu - tylko 3609.

zapraszam do dyskusji - EKSTRAKLASA 08/09

i takie życzenie na nowy sezon - więcej postów, mniej napinki.
albo nie, napinka musi być.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 20:29.
Wilku
lupus albus
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 03.07.2008, 21:37
I na całe szczęście mamy mieć do czynienia z Ekstraklasą a nie pomarańczem

Zamykam.

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.