
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawski rozmywacz I
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze
Offline |
#241
|
|
wschod. I niech tam juz zostanie. Chyba tylko w Mariocie im go brakuje, no i moze w paru klubach nocnych, paru nocnych i taryfiarze. A i jeszcze jeden dobry piłkarz tupie nogami do nas jak (jesli) tylko Roger odejdzie. Zreszta **** - w obecnej sytuacji nawet niezle transfery nie ciesza. |
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#242
|
|
W galerii z treningow mozna zobaczyc nowe pilki Pumy ;]
|
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#243
|
|
Kijek, to w zasadzie nie mój problem. Ja się tylko dziwię. Pawłowski na lewej pomocy nie grał - a dla wielu prawonożnych zawodników taka zmiana pozycji źle się kończy.
Macie obecnie 3 prawoskrzydłowych. Jeden ma potencjał na skalę europejską (Radović), drugi to solidny poziom ligowy, trzeci - wielki talent ale po kontuzjach nie wiadomo. Co do Grosickiego - może się okazać, że po roku Szwajcarzy z niego zrezygnują. I będzie 4 prawoskrzydłowych. Ale widać ITI ma kasę, skoro ich stać na taką rozrzutność. Szkoda tylko, że pozyskiwani są nie ci zawodnicy co trzeba. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#244
|
|
kiedy TEORETYCZNIE powinien byc znany terminarz ligowy ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#245
|
|
Tego to najstarsi Gorale nie wiedza a co dopiero PZPN
![]() ![]() ,
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#246
|
|
podobno dzisiaj ma być
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#247
|
|
A wiedzą w ogóle kto bedzie grał w tej "lidze"?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2008
Offline |
#248
|
|
Jeszcze zapewne sami nie wiedzą
OjenyyY dzieje siędzieje |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna
Offline |
#249
|
|
no wlasnie, jak beda wygladaly pary
1 Kolejka: Wisła Kraków- Zespół X ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: inąd
Offline |
#250
|
|
W niższych ligach jest już ustalony terminarz. Mecze zaczynają się od 9-10 sierpnia.
|
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#251
|
|
sezon w Ekstraklasie ma się co roku zaczynać w ostatni tydzień lipca.
co do składu, to chyba 14 drużyn jest pewnych gry, a co do tej dwójki to od Polonii Bytom i Jagielloni zależy, coś mi się wydaje, że jeszcze dziś to tego terminarza nie podadzą. edytka: Cytat:
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 13:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline |
#252
|
|
Ponoć chłopaki z PZPN ciągle na etapie umywania rąk.
![]() A Lewandowski zaiste strzela, i to całkiem sprawnie to robi. Ale asysta Stilicia w meczu z Voivodiną przebiła te dwie bramy Lewego. Z drugiej strony, nie ma co się zbytnio grzać, to sparingi tylko. Choć fakt, że za Smudy jeszcze nigdy Lech tak dobrze w sparingach nie grał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#253
|
|
ponoć Żywiec ma byc sponsorem nowym ekstraklasy
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 06.2007
Offline |
#254
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline |
#255
|
|
Sprawa licencji dla Polonii Bytom odroczona
Zarząd PZPN zobligował Komisję Odwoławczą ds. licencji klubowych do ponownego rozpatrzenia w poniedziałek wniosku Polonii Bytom w sprawie przyznania licencji na grę w ekstraklasie. - Komisja Odwoławcza nie zajęła się naszym wnioskiem w środę, argumentując, że nie ma ku temu formalnych podstaw. Czwartkowa uchwała zarządu takie podstawy daje. Poniedziałkowe spotkanie komisji będzie się odbywało równolegle z kolejnym posiedzeniem zarządu. Tak więc sprawa naszej licencji wciąż jest otwarta i mamy nadzieję na pozytywne jej zakończenie. Jesteśmy dobrej myśli, ponieważ jest wreszcie szansa na merytoryczną dyskusję nad naszymi argumentami. Szkoda tylko ciągle uciekającego czasu - powiedział dyrektor Polonii Cezariusz Zając. Komisja odwoławcza miała się wnioskiem Polonii zająć w środę, ale zwróciła się do zarządu z sugestią o ponowne rozpatrzenie sprawy przez "organ pierwszej instancji" czyli komisję licencyjną. Z licencją dla Polonii jest duże zamieszanie. Zespół utrzymał się w ekstraklasie, jednak z powodów formalnych licencji nie dostał, bo nie złożył w terminie dokumentów finansowych. Bytomianie bronią się argumentując, że opóźnienie wynikało z opieszałości ZUS. ile to sie jeszcze będzie ciągneło? Plus jest taki, że teraz ten s****iel sadowski będzie MUSIAŁ rozpatrzyć wniosek, bo PZPN mu kazał. A teraz Polonia ma wszystko OK w papierach. ![]()
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć: my, wybrańców garść, ...kompania braci" W.Szekspir Drink up me Hearties Yo Ho! You can't always get what You want |
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#256
|
|
O Austria. Niewygodny rywal. Jacyś polakożercy, czy co?
Powód: Powtórzyło się. pardonsik
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 03.07.2008 o godz. 18:33.
|
|
|
|
Member
Od: 04.2008
Offline |
#257
|
|
Zawsze możemy się przecież pomieniać. Handel barterowy - wy nam węgiel, my wam banany ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#258
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#259
|
![]() Ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem Ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem i w sezonie 2008/09 występować będzie w niej szesnaście zespołów - poinformował po posiedzeniu zarządu PZPN rzecznik związku Zbigniew Koźmiński. Pierwsza kolejka rozgrywek jest zaplanowana na 25-27 lipca. - PZPN wspólnie z zarządzającą rozgrywkami Ekstraklasą SA podjął decyzję, że ekstraklasa wystartuje zgodnie z planem, czyli pod koniec lipca i z udziałem 16 zespołów - powiedział Koźmiński. Jego zdaniem, o kształcie ekstraklasy w znacznej części decydują obecnie organy dyscyplinarne PZPN. - Wydział Dyscypliny i Związkowy Trybunał Piłkarski mają teraz głos decydujący. Nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja w sprawie licencji dla Polonii Bytom, będziemy się jako zarząd jeszcze zajmować tą sprawą - dodał. - Wszyscy chcieli rozliczeń za korupcję, więc teraz musimy wspólnie zjeść tę żabę. Jeśli Walne Zgromadzenie PZPN ustaliło, że można karać kluby do 30 czerwca 2009 roku, to trzeba pogodzić się z pewnymi faktami - zakończył Zbigniew Koźmiński. źródło: PAP ![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#260
|
|
offtopicowo sie pochwale, ze u mnie w Krosnie, jak na żuzlu sponsorem był Leżajsk, to dawał chłopakom gratisy w kratach
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#261
|
|
Swoją drogą ciekawe zespoły można ujrzeć
Kolejka 1 - 25-27 lipca Górnik Zabrze - GKS Bełchatów Jagiellonia Białystok - Cracovia Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Łódzki KS - Śląsk Wrocław Wisła Kraków - Ruch Chorzów Piast Gliwice - Znicz Pruszków Arka Gdynia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Kolejka 2 - 1-3 sierpnia Cracovia - Arka Gdynia Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Piast Gliwice GKS Bełchatów - Legia Warszawa Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk - Łódzki KS Znicz Pruszków - Lech Poznań Kolejka 3 - 8-10 sierpnia Górnik Zabrze - Ruch Chorzów Lech Poznań - GKS Bełchatów Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Łódzki KS - Odra Wodzisław Śląski Wisła Kraków - Znicz Pruszków Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Piast Gliwice - Cracovia Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok Kolejka 4 Cracovia - Łódzki KS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków GKS Bełchatów - Piast Gliwice Jagiellonia Białystok - Lech Poznań Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk Arka Gdynia - Górnik Zabrze Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław Kolejka 5 Lech Poznań - Górnik Zabrze Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok Łódzki KS - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Ruch Chorzów - Znicz Pruszków Wisła Kraków - GKS Bełchatów Lechia Gdańsk - Cracovia Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski Piast Gliwice - Arka Gdynia Kolejka 6 Cracovia - Wisła Kraków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Śląsk Wrocław GKS Bełchatów - Łódzki KS Górnik Zabrze - Legia Warszawa Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów Arka Gdynia - Lech Poznań Znicz Pruszków - Lechia Gdańsk Kolejka 7 Legia Warszawa - Arka Gdynia Łódzki KS - Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów - Cracovia Wisła Kraków - Lech Poznań Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów Piast Gliwice - Górnik Zabrze Znicz Pruszków - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Kolejka 8 - 19-21.09. Cracovia - Legia Warszawa Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Ruch Chorzów GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków Lech Poznań - Piast Gliwice Odra Wodzisław Śląski - Znicz Pruszków Arka Gdynia - Łódzki KS Kolejka 9 - 26-28.09. Legia Warszawa - Piast Gliwice Łódzki KS - Lech Poznań Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok Wisła Kraków - Arka Gdynia Lechia Gdańsk - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Śląsk Wrocław - Cracovia Znicz Pruszków - Górnik Zabrze Kolejka 10 - 3-5.10. Cracovia - Znicz Pruszków Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Odra Wodzisław Śląski GKS Bełchatów - Ruch Chorzów Górnik Zabrze - Wisła Kraków Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Lech Poznań - Legia Warszawa Piast Gliwice - Łódzki KS Arka Gdynia - Lechia Gdańsk Kolejka 11 - 17-19.10. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Cracovia Łódzki KS - Legia Warszawa Odra Wodzisław Śląski - Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów - Lech Poznań Wisła Kraków - Piast Gliwice Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze Śląsk Wrocław - Arka Gdynia Znicz Pruszków - GKS Bełchatów Kolejka 12 - 24-25 października Cracovia - Odra Wodzisław Śląski GKS Bełchatów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Górnik Zabrze - Łódzki KS Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk Lech Poznań - Śląsk Wrocław Legia Warszawa - Wisła Kraków Piast Gliwice - Ruch Chorzów Arka Gdynia - Znicz Pruszków Kolejka 13 - 7-9 listopada Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów - Cracovia Odra Wodzisław Śląski - Górnik Zabrze Ruch Chorzów - Arka Gdynia Wisła Kraków - Łódzki KS Lechia Gdańsk - Lech Poznań Śląsk Wrocław - Piast Gliwice Znicz Pruszków - Legia Warszawa Kolejka 14 - 14-16 listopada Górnik Zabrze - Cracovia Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków Lech Poznań - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Łódzki KS - Ruch Chorzów Wisła Kraków - Lechia Gdańsk Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski Arka Gdynia - GKS Bełchatów Kolejka 15 - 21-23 listopada Cracovia - Lech Poznań Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Zabrze GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok Odra Wodzisław Śląski - Arka Gdynia Ruch Chorzów - Legia Warszawa Lechia Gdańsk - Piast Gliwice Śląsk Wrocław - Wisła Kraków Znicz Pruszków - Łódzki KS PS Ajwen zaliczył dziś dwie asysty. Wymarzony debiut
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 03.07.2008 o godz. 20:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Bytom
Offline |
#262
|
|
Mam nadzieje, że w poniedziałek Znicz zostanie zmieniony na Polonie Bytom
![]()
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć: my, wybrańców garść, ...kompania braci" W.Szekspir Drink up me Hearties Yo Ho! You can't always get what You want |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#263
|
|
|
Banita
Od: 04.2008
Offline |
#264
|
|
5 pierwszych kolejek trzeba wygrac
bo pejsy i Legia na wyjezdzie |
|
|
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#265
|
|
dziękuje bardzo kibicom wszystkich klubów za dyskusję w całym zeszłym sezonie naszej pomarańczki i zapraszam do tematu aktualnego.
kosztem podsumowania - sezon 2007/2008 był bardziej owocny niż sezon 2006/2007, w minionym nasza twórczość to 5680 wiadomości, dwa lata temu - tylko 3609. zapraszam do dyskusji - EKSTRAKLASA 08/09 i takie życzenie na nowy sezon - więcej postów, mniej napinki. ![]() albo nie, napinka musi być. ![]()
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 03.07.2008 o godz. 20:29.
|
|
|
|
lupus albus
Od: 09.2003
Offline |
#266
|
|
I na całe szczęście mamy mieć do czynienia z Ekstraklasą a nie pomarańczem
![]() Zamykam. ![]() ![]() Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|