
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Offline |
#11
|
|
Ja tez nie stawiam pieniedzy, ze spadna ale faktycznie sie o to staraja.
Nie wiem czy im tam biznes pomoze bo chyba jest kilku co by chetnie zluzowali Mioduskiego a taniej klub odkupic w 1 lidze niz w ekstraklasie. To oczywiscie tylko spekulacje ale chyba nikt tam z biznesu za Mioduskiego nie bedzie umieral. Bardziej mysle, ze spolka ligowa moze majstrowac przy wynikach bo spadek Legii to jednak spadek dochodow spolki. Historycznie patrzac to ciezko awansowac od razu po spadku. Wiekszosc z tych duzych klubow co spadala to nie awansowala od razu. Co jest w sumie logiczne bo po spadku czesto trzeba przeorganizowac sklad, finanse etc ale drugi sezon to juz trzeba. Nasze cztery sezony to smutny zart. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|