The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.12.2025, 21:46
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Chłop nie podpiera żadnymi liczbami swojego pier.dolenia i jeszcze bredzi coś o mydleniu oczu.
No nie jest kolorowo....
Chyba sobie żartujesz że Ci będę zestawienia robił. Jop zrobił jakąkolwiek zmianę w przerwie może w 5 meczach na 19. Każdy kto oglądał mecze dobrze wie jak wyglądają zmiany u Jopa, sprawiają mu wyraźną trudność.

Zawodnicy z pola.

5 naszych zagrało około 900 minut.
6 naszych zagrało miedzy 1200 a 1400 minut.
2 naszych zagrało ponad 1600 minut.

Zagraliśmy 19 kolejek 13 zawodnikami z pola.

Sukiennicki. 191
Bozić 247
Nikaj 114
Omić 134
Baniowski 83
Kawała 77
Staszak 39
Łasicki 270
Jaroch 145


Wszystkich minut było do rozegrania 17 100. Wyżej wymienieni na boisku spędzili w sumie 1300 minut. Co stanowi zawrotne 7,6 %.

Łatwo policzyć że, 13 zawodników z pola zagrało 92,4 % wszystkich możliwych do rozegrania minut.

Zatem rotacja składem była moim zdaniem marginalna, żenująca, kompromitująca dla trenera. Zwłaszcza biorąc pod uwagę porównywalną jakość zmienników. W efekcie drużyna grała z każdym meczem słabiej w wyniku zmęczenia większości piłkarzy.


Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gwarantuje ze w przekroju calego sezonu w kazdej lidze znajdziesz moment w którym liderujacy zespol zajmuje w przekroju 5 spotkań skandaliczne 6(!!!!!!!) miejsce w lidze w tabeli formy.

Rude dla tej odmiany nie mial 5 takich spotkan z rzedu w ktorych był wyżej niz 6
Co wy tak nagle za Rude tęsknicie? Tu jest pytanie dlaczego Jop nie korzysta z tego co ma? Odpowiadam. Bo nie potrafi, robi zmiany tylko za karę, ale nie za szybko. Dlaczego nie chce się nauczyć innego podejścia? Nie wiem. Tym sposobem efekt jest taki jak pokazałem wyżej.


No ale wiem wiem 10 punktów przewagi i jest super.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 17.12.2025 o godz. 21:57.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.12.2025, 22:23
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy 19 kolejek 13 zawodnikami z pola.

Sukiennicki. 191
Bozić 247
Nikaj 114
Omić 134
Baniowski 83
Kawała 77
Staszak 39
Łasicki 270
Jaroch 145
Ci pogrubieni - naprawdę uważasz, że robili różnice wchodząc na boisko? Łasicki i Jaroch kontuzje. Z blaku laku Bozić, który też dochodził do siebie przez całą rundę i błysnął w jednym meczu, Omić niech też będzie za odwagę w strzałach i Baniowski za uratowanie meczu.

To jest ta Twoja szeroka, niewykorzystywana kadra?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:43.