
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Zabrakło rotacji. Zjazd formy Kuziemki i Dudy widoczny od kilku meczów. Nie powinni się w ogóle dzisiaj podnosić z ławki. A minimum to była wymiana ich w przerwie. Podobnie Lelieveld, góra 45 minut na boisku.
Generalnie wyglądali na zmęczonych, stąd brak dokładności, szybkich zagrań itd. Skrzydła praktycznie nie pracowały, podobnie jak pressing. Każda porażka może mieć charakter ozdrowieńczy pod warunkiem, że się wyciągnie wnioski, z których wyniknie co i jak naprawić. No i tu niestety optymistą nie jestem. Doświadczenie uczy, będzie jak zawsze tj. jest dobrze i "konsekwentnie" robimy dalej swoje. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|