
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#11
|
|
Przeciez kiedys trzeba tego Omicia i Gigera zaczac ogrywac. To samo Colleya czy nawet Kawale. Gdzie maja grac, jak wlasnie nie z IV ligowcem. I generalnie taka kadra nie powinna miec zadnych problemow z pokonaniem IV ligowca.
Szkoda 100tki Kawaly. Sukiennicka to nadal jezdziec bez glowy, ale tutaj ma wiecej miejsca. Totalnie rozczarowujacy Nikaj, ktory mial kilka momentow na wlasciwe decyzje, ale zaczyna przypominac Sukiennickiego. Giger tez z kiksem. Letkiewicz z kiksem przy wyjsciu na przedpole. Lasicki szkoda gadac. Colley neutralnie, widac, ze to nie jego pozycja. Ciezko kogokolwiek wyroznic za pierwsza polowe. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|