The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.08.2025, 12:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Przed nami do konca miesiaca dwa mecze z dwoma ostatnimi druzynami w tabeli (aktualnie) i ze Slaskiem.
Moim zdaniem te 3:2 bylo bardzo, bardzo potrzebne, zeby troche lodu spuscic na glowy chlopakow. I mamy teraz 9 dni miedzy meczami na poprawe pewnych rzeczy.
Istnieje duze prawdpodobienstwo, ze na koniec miesiaca bedziemy mieli bilasn 9-0-0 i na poczatku wrzesnia mecz z Wieczysta.
Po tym meczu mamy praktycznie ze wszystkimi kandydatami do awansu mecze za soba i jesli bozia da 10 zwycienstw. To by byla totalna autostrada do awansu, na prawde trzeba by bylo sie bardzo postarac to spier%)#(*^(#ic.
Moze wtedy jakis atak na puchar? ;-)
Nie musimy wszystkiego do końca wygrać. Głupie porażki czy remisy na pewno i tak się zdarzą, oby tylko nie seriami. Ważne, żeby nie posypali się kluczowi zawodnicy (na ten moment na pewno Rodado, Ertlthaler, Kutwa) i żeby dało się utrzymać przez większość rundy tą pewność, z którą aktualnie wychodzimy na boisko. Na razie jesteśmy nieprawdopodobnie skuteczni i mamy też sporo szczęścia, co do gry to myślę, że są w tej drużynie paradoksalnie jeszcze spore rezerw.

Puchar trzeba zagrać zmiennikami, w tym sezonie jest tylko jeden cel.
Ostatnio edytowane przez masada : 13.08.2025 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.08.2025, 14:07
masada napisał(a):Wyświetl post
Nie musimy wszystkiego do końca wygrać. Głupie porażki czy remisy na pewno i tak się zdarzą, oby tylko nie seriami. Ważne, żeby nie posypali się kluczowi zawodnicy (na ten moment na pewno Rodado, Ertlthaler, Kutwa) i żeby dało się utrzymać przez większość rundy tą pewność, z którą aktualnie wychodzimy na boisko. Na razie jesteśmy nieprawdopodobnie skuteczni i mamy też sporo szczęścia, co do gry to myślę, że są w tej drużynie paradoksalnie jeszcze spore rezerw.

Puchar trzeba zagrać zmiennikami, w tym sezonie jest tylko jeden cel.
Nie musimy wszystkiego.
Statystycznie jeszcze 18 meczów. Najlepiej następnych 18
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28.