
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#1
|
|
Poogladalem skroty z wszystkich meczow i tyle ile udalo mi sie ponad to zobaczyc w necie.
Sila Pogoni jest szybka gra do przodu. Na tym bazuja, sporo graja skrzydlami, raczej niewiele srodkiem. Maja szybkich i dobrze dryblujacych skrzydlowych, ktorzy robia wiatr. Mlode chlopaki bez kompleksow. Jesli zostawia sie im zbyt wiele przestrzeni to potrafia fajnie pokopac pilke. Ale jednoczesnie pod wysokim presingiem sie gubia i maja problemy z niego wychodzic. Maja tez problem z ustawianiem sie w obronie. Mysle, ze "siadniecie" na nich od pierwszej minuty, wystrzegajac sie jednoczesnie mozliwosci do zostania skontrowanym, rozwiaze worek z bramkami. Mysle, ze na zero nie zagramy, ale 3 z przodu bedzie ;-) 3:1 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|