The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 31.05.2025, 14:30
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
https://x.com/Adrian_Marek7/status/1928187822764089417
Pomijając fakt że szkoda Rafała ale niestety sam kopnął w nogę Letniowskiego mógł odpuścić
Przy piłce był Mikulec wystawił ją sobie na strzał i celował w piłkę, natomiast ta ....a z legnicy miała na celu przez piłkę zajebać w nogę Mikulca. Nogę podstawną Mikulec postawił wcześniej ale piłka od niego uciekała, a do tej legnickiej ....y się zbliżała, gdyby ten cham wybił ją normalnie bo był ułamek sekundy szybszy to nic by się nie stało poza może jakimś stłuczeniem. Ale te ....ysyny zachęcone patosędzią każde starcie traktowały jako okazję żeby przejechać się naszym po kościach i robili to celowo od pierwszych minut. Jeżeli ktoś nie widzi maksymalnej siły którą ta legnicka ....a włożyła w kopnięcie Mikulca powyżej stawu skokowego to ja nie mam pytań. Po prostu zajebany bandyta. Ile razy przy wślizgu który ciężko jest kontrolować mimo trafienia w piłkę jeden czy drugi dostaje kartkę i jest faul za niebezpieczne zagranie. Tutaj wszystko było do skontrolowania i Mikulec skontrolował widać, że wstrzymuje nogę, że nie kopie z pełnym impetem w przeciwieństwie do tej legnickiej ....y. .

Wybacz, ale żeby napisać po oglądnięciu tej powtórki że niestety sam kopnął w nogę Letniowskiego mógł odpuścić to trzeba mieć coś z głową.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.06.2025 o godz. 15:49.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:18.