The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2025, 21:12
@Cymes - niestety, ale nasze statystyki odwierciedlają to co napisałem wyżej. Mamy może jednego piłkarza który umie wrzucić ze stojącej piłki tak że 8 na 10 prób wyląduje tam gdzie planował. To jest Poletanović.
Reszta ładuje 8 na 10 w pierwszego obrońcę.

Do tego nasi skrzydłowi (może poza Duarte) nadają się głównie do pojedynków biegowych i gry 1 na 1, przy zmasowanej niskiej obronie nie istnieją.
Nasze Wunderkidy Duda i Sukiennicki, z beznadziejną techniką użytkową przy takiej grze rywali w ogóle przestają istnieć. Nie wrzucą, nie strzelą z dystansu, co najwyżej piłkę bez sensu poholują. Gogół coś tam strzelał z dystansu między kontuzjami, ale u niego to są krótkie przerwy w leczeniu kolejnych kontuzji.

Dlatego Poletanović jest gamechangerem. Z Ruchem strzeliliśmy 2 gole z rzutów rożnych, wcześniej, przez resztę sezonu - tyle samo? Tak przynajmniej twierdzili w "Studio Reymonta".

Dołóż do tego cienką obronę walącą co mecz babole i masz efekt jak wyżej.

Środek tabeli i jej dół grają z nami totalną murarkę. Środek jak widać - robi to bardzo kompetentnie.

To jest bardzo źle zbudowana kadra. Graliśmy całą rundę bez jednego piłkarza który umie dośrodkować, teraz mamy - jednego.

Twoje statystyki nie biorą też pod uwagę ile razy graliśmy w osłabieniu. Tak, klocek Biedrzycki. Wtedy trudniej coś strzelić i wykreować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2025 o godz. 21:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:51.