
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2024
Offline |
#11
|
|
Wczorajszy mecz idealnie pokazał co znaczy mieć skrzydłowego, który ma pomysł na grę (Duarte), a nie snuje się po boisku jak obłąkany (Alfaro), dwaj piłkarze o zupełnie innej charakterystyce, to nie do podważenia, ale kwestia rozwiązań w ofensywie, polotu w grze oraz kreatywności na lewej stronie to było niebo a ziemia w porównaniu do meczu ze Zniczem. O Kutwie już sporo osób napisało, podzielam podobną opinię.
Cieszy też fakt, że mamy bardzo dobry duet napastników, zarówno Zwoliński jak i Rodado potrafią zrobić coś z niczego, jak nie wpada jednemu, to wpada drugiemu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|