The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.11.2024, 18:39
Tak, zgadzam sie Karherop (rzadko, ale sie tym razem zgadzam). Jednoczesnie widac u niego dobra kontrole nad pilka, kreatywnosc, dobre podanie prostopadle, dobre ustawianie sie.
To juz sa takie podstawy, ze moze z niego byc niezla 8. Oczywiscie tutaj bedzie na forum krytykowanie wszystkiego i wszystkich, bo mamy mierna szkolke, ale akurat w tym przypadku ta krytyka jest chybiona.

Tak jak jechalem po Kutwie jak gral na 6 czy 8, tak samo uwazam, ze SO to jego pozycja. Swietnie sobie radzi, a te inklinacje, ktore sprawialy, ze Moskal stawial go na 6 czy 8 sa wystarczajace, zeby jako SO robil roznice idac z pilka do przodu.
Troche tu bylo krytyki ze na duzym ryzyku mijal napastnikow. Ja tam nie widzialem ryzyka tylko zaplanowane i pod kontrola akcje. Chcial zyskac teren a nie wykopywac pilke na oslep. To bardzo duza wartosc. Troche mi Kutwa przypomina Kiwiora, bo tez potrafi dobrze pilke wprowadzic do przodu. Uwazam, ze na ten moment Kutwa to pierwszy wybor. Bardzo ciekaw jestem jakby wygladala para Kutwa-Coley.
Ale wracajac do Kutwy. To co musi jeszcze poprawic to, ze ma tendencje do lamania linii spalonego. I jak to poprawi to ja nie pamietam kiedy mielismy tak dobrego mlodego SO.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:29.