The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.11.2024, 12:03
Dla mnie znacznie to jest znacznie.

Znacznie to jest lepszy Lewandowski od Świderskiego.
Albo Ishak od Zwolińskiego.

Tu mamy dwóch gości z podobnymi statystykami grających na tym samym poziomie rozgrywkowym.
Sobczak na poziom pierwszej ligi jest bardzo solidny, podobnie jak Zwoliński. Ten pierwszy jest bardziej regularny, ma mniejsze wahania formy ale i niższy sufit. Z drugiej strony Zwolak z większymi umiejętnościami, ale i psychiką o słabości noworodka, znany już ze swoich serii bez gola nawet za czasów Pogonii. Teraz na szczęście jest w formie, ale nie daj mu Bóg, że nie strzeli gola z 3 mecze z rzędu to już jest zagrożenie połową rundy bez trafienia, bo gość ma mental na żenującym poziomie. Sobczak przez swoją regularną równą formę poprowadził Śledzi do 3 miejsca, a m.in. przez miałkość Zwolaka na początku rundy my niemal szorowaliśmy dupskiem po dnie tabeli.

Ja wolę na tą chwilę Zwolińskiego, szczególnie teraz (tego z początku sezonu już nie) ale, żeby pisać o znacznie lepszym piłkarzu?

Znacznie lepszy to jest Uryga od Skrobańskiego. Może niektórzy potrzebują wyszukać sobie znaczenie słowa znacznie w słowniku. Znacznie nie oznacza trochę czy po prostu lepszy. Znacznie jest podkreśleniem znacznej różnicy - oznacza zupełnie inną półkę piłkarską. No nie. Nie mamy między Zwolińskim a Sobczakiem znacznej różnicy. Może poza walorami estetycznymi, bo Sobczak zawsze wyglądał bardziej na zjadacza pączków niż piłkarza, gdy Zwolak jawi się przy nim jako atleta.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 24.11.2024 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03.