The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.11.2024, 15:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie karm trolli. sandomingo i sorino na to właśnie liczą - reagując na ich wysrywy sprawiasz im radość i ciągniesz dalej ich bezsensowne dywagacje o utrzymaniu, bo chłopaki widzą że ktoś ich czyta. Ewidentnie wpadają tu tylko po to żeby pod....ić kibiców Wisły.

Mieliśmy kilka setek i piłkę meczową - nie weszło, trudno. Jop kręci jednak świetne liczby i jeśli to utrzyma to powinniśmy awansować.

A to że Moskal wcześniej się skompromitował w lidze - takie są realia, trzeba przejść nad tym do porządku dziennego.
Nawet nic nie wspomniałem o utrzymaniu w kontekscie jakichs problemow XDD tylko, że spokojnie się utrzymamy tzn. imo na koniec sezonu zajmiemy miejsce 6-10. A niestety aktualnie bez nadzwyczajnych wyników i robienia serii wygranych nie awansujemy. Prawda jest również, że są w lidze druzyny które z seriami problemów nie mają: Ruch, Terma, Arka czy Miedź. Każda z tych druzyn zaliczyła conajmniej 4 wygrane z rzędu, u nas max 3. I to one mają o wiele większe szanse na awans na ten moment.

Nie twierdzę nawet że to wina Jopa, po prostu dysponujemy takim składem który nie pozwala na dominowanie przeciwnika za przeciwnikiem. Jesteśmy chimeryczni i tyle, Jop i tak robi liczby ponad stan, ale zacinając się co 2/3 mecze i mając zawalony początek sezonu po prostu żeby awansować nie ma już marginesu błędu.

No ale dobra, skoro takie opinie to wg niektórych jest trolling kibica Cracovii to w takim razie zmieniam zdanie. Wygramy ligę na luzie, wszyscy inni będą tracić punkty, Basha trafi ze wszystkim transferami, jedyne czym się martwię to czy w sezonie 2025/26 uda się zdobyć mistrza czy jednak trzeba się będzie zadowolić 2 miejscem.
Ostatnio edytowane przez Stelio : 23.11.2024 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.