
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Przypomnę dodatkowo znanego bramkarza o bardzo wysokich umiejętnościach - Mariusza Pawełka. On był tu wyszydzany, bo właśnie srednio raz na rundę odwalał przysłowiowego Ratona. Chłop nie miał życia na forum. Raton to co Pawełek robił raz, odwalił z 10 razy w jedną rundę, z jego interwencji można by nakręcić filmik z muzyczką benny hilla w tle, gdzie video by było dłuższe niż audio! A jednak nadal się znajdą jego psychofani.
Za chooja tego nie zrozumiem nigdy.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.10.2024 o godz. 10:20.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|