
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#11
|
|
Gdyby dostał wcześniej zawodników do pracy przed sezonem i gdyby nie puchary albo gdyby poczekać do zimy, pewnie trochę wyprostowałby statystykę. Choć szału pewnie by nie było, nie tylko ze względu na punkty potracone, ale skład i sposób gry Wisły.
Szkoda mi go. Tym bardziej dlatego, że nie w porządku zachował się Królewski, rzekomo pozujący na takiego równiachę, kontaktowego i ciepłego gościa. Jak powiedział sam Moskal, nie wywiązał się z ustaleń z początku współpracy, nie dał szansy trenerowi, najwyraźniej za plecami dogadał się z typem, który wcześniej Wisłę zostawił (w złym stanie zresztą!), ale któremu nie udało się znaleźć pracy gdzie indziej. Słabe to. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|