The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.09.2024, 22:13
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
My gramy futbol artystyczny: jakby robiono jakąś galę figurowej gry w futbol to byśmy tam byli faworytami.

Wbrew temu co piszecie, ja nie widziałem sytuacji strzeleckich w tym meczu. Była jedna w pierwszej połowie (Starzyński) i jedna w drugiej (strzał zblokowany przez obrońcę).

Poza tym same strzały z 20-25 metrów, jakieś nieprzygotowane strzały sytuacyjne, parę kompletnie niecelnych główek z trudnych pozycji.

Tragedia z dośrodkowaniami. I ligę wygrywa się przez dośrodkowania. My nie jesteśmy aż tak dobrzy do gry żeby rozklepać obronę Warty i wjechać z piłką do bramki, dlatego wszystko się kończy 15-20 metrów od bramki. Dośrodkowania to jest skandal i tragedia, nie ma też kto głowy wygrać.

Obawiam się, że kadrę też zbudowano pod kątem artystycznym, a nie żeby pakować piłkę do bramki rywala.
A jedyny napastnik u Moskala nie gra w ataku i wykonuje rzuty rożne.
Wizjonera mamy, nie trenera!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.09.2024, 22:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A jedyny napastnik u Moskala nie gra w ataku i wykonuje rzuty rożne.
Wizjonera mamy, nie trenera!
Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.09.2024, 22:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej
Ale może wykańczać.
W poprzednim sezonie strzelił najwięcej goli u nas głową i z dobitek.

Kretynizmem jest dogrywanie piłek kiedy nie ma ich komu wykończyć.

Karcz pytał o to samo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.09.2024, 22:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jednak trzeba się zgodzić, że Rodado nie będzie walczył o piłki z wrzutek na głowę z jakimikolwiek obrońcami, bo jest od nich dużo niższy.
A to, że wykonuje rożne - z tego wynika, że robi to najlepiej
Trzeba się również zgodzić że jako jedyny w tej drużynie oddaje strzały w większości w światło bramki a nie poza
Również w sytuacyjnych strzałach, z drugich piłek etc
I strzela najwięcej w drużynie goli głową
A jak ma oddawać te strzały skoro w momencie gdy piłka jest w okolicach pola karnego to on jest w okolicach chorągiewki ?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 13.09.2024, 22:24
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Trzeba się również zgodzić że jako jedyny w tej drużynie oddaje strzały w większości w światło bramki a nie poza
Również w sytuacyjnych strzałach, z drugich piłek etc
I strzela najwięcej w drużynie goli głową
A jak ma oddawać te strzały skoro w momencie gdy piłka jest w okolicach pola karnego to on jest w okolicach chorągiewki ?
O tym piszę.
To kretyński pomysł jedynego piłkarza który umie strzelać trzymać poza polem karnym.
Moskal chciał chyba pokazać jaki to z niego taktyk, z żenującym skutkiem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.09.2024, 22:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O tym piszę.
To kretyński pomysł jedynego piłkarza który umie strzelać trzymać poza polem karnym.
Moskal chciał chyba pokazać jaki to z niego taktyk, z żenującym skutkiem.
Wiem , w zasadzie powtórzyłem twoje spostrzeżenia
ale jak zacząłem pisac swojego posta to twojego jeszcze nie bylo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.09.2024, 09:24
S1mone - pełna zgoda, Moskal potrafi zajebiście grać jak Barcelona - kiedy mu idzie. Widać rękę trenera i jest winą piłkarzy, że nie wykorzystali 20 sytuacji, które mieli w I połowie.


Problem polega na tym, że Moskal nie potrafi opanować sytuacji, kiedy mu nie idzie, umie grać tylko tę klepkę, a przede wszystkim na tym, że nie ma piłkarzy do gry jak Barcelona.


Ja się spodziewałem, że będziemy mieli wpadki, kiedy nam nie będzie szło i bałem się, jak będzie wyglądała gra z tym składem. Mimo wszystko liczyłem, że Moskal nabrał doświadczenia w I lidze (to już trochę spec od ładnych awansów) i będzie umiał opanować sytuację. Że w pięknym stylu wywalczy awans, po czym zostanie zwolniony we wrześniu przyszłego roku, kiedy po raz n-ty okaże się, że jego taktyka nie nadaje się do gry beniaminków w Ekstraklasie.


Dajmy im jeszcze trochę czasu, może zaskoczy, ale. boje się, że to ten sam trener - tyle że Wisła, w odróżnieniu od ŁKS i kogo tam Moskal jeszcze nie prowadził, jest przeklęta.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:05.