The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2024, 13:10
s1mone napisał(a):Wyświetl post
On powiedział, że jest takie coś (taka zależność), ale nie zawsze ma ona miejsce.
A więc niby jest zależność, ale nie zawsze występuje, pardon "nie zawsze ma miejsce".

Raz działa, raz nie działa - działa wtedy, gdy Simeonik chce włożyć w usta Moskala własne poglądy, ale już nie działa, gdy Moskal jasno się zastrzega, że "trudno konkretnie stwierdzić", czy duża grupa obcokrajowców z jednego kraju MOŻE być czymś naprawdę niekorzystnym (takiego słowa użył: "może"), bo "wszystko zależy od tego, jak ci piłkarze funkcjonują na boisku i w szatni".

Nawet jeśli byłoby 15-stu Hiszpanów, ale dobrze funkcjonujących w szatni i na boisku, nie byłoby w tym nic niekorzystnego dla drużyny według Moskala.

A Ty mylisz pojęcie zależności z własnym chciejstwem w tej sprawie. Zależność, która nie zawsze występuje nie jest zależnością.

Moskal w żadnym momencie nie przesądził, że duża grupa zawodników z jednego kraju z pewnością jest niekorzystna. Nawet jeszcze dodaje, że nie wie co się działo w szatni Wisły. dlatego tym bardziej nie może się wypowiadać i przesądzić, co tam stanowiło problem i czy w ogóle w jakikolwiek sposób wiąże się to z liczbą Hiszpanów.

Ten pogląd Moskal potwierdza również swoimi czynami: sprowadziliśmy właśnie kolejnego zawodnika z Hiszpanii z ich paszportem, chciał Ramireza, klub był blisko zakontraktowania następnego obcokrajowca z Hiszpanii Cedrika Tegui.

Jak ci się to skleja z jego rzekomym poglądem, że im większa grupa obcokrajowców z jednego kraju to działanie niekorzystne i tego nie chce? Jest masochistą czy sabotażystą, skoro jednak ich chce i dalej stawia na już obecnych w drużynie czterech innych Hiszpanów, nie ma zamiaru się ich pozbywać?

A może jednak patrząc na jego czyny w końcu ogarniesz (choć nie liczę na to), że Moskal ma tu pogląd taki jaki ja opisałem, a nie jaki wmawiasz Ty, o czym zresztą wyraźnie powiedział w swoim zastrzeżeniu "wszystko zależy od tego, jak ci piłkarze funkcjonują na boisku i w szatni", bo to jest klu sprawy. Nie ilość paszportów jednego kraju.

Teraz zobaczymy drogie stadko prawdziwych trolli wspierających od dawna zatrudnianie w Wiśle takiego krajowego szrotu jak Broda, czy inny Biedrzycki lub Mikulec, jak często będą im tyłki musieli ratować w nadchodzących meczach ci znajdujący się w Wiśle "obcokrajowcy z jednego kraju", by zespół mógł punktować i wygrywać. I komu te zwycięstwa, które oby ostatecznie skończyły się awansem, będziemy w pierwszej kolejności dalej zawdzięczać.
Ostatnio edytowane przez Markus : 25.08.2024 o godz. 13:13.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31.