
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#1
|
|
I dlatego Jarek pod presją wywalił twoich ulubieńców pokroju Ratona, Eneko, Omraniego, a liczebność hiszpańskiego szrotu znacznie się zmniejszyła, bo z dziewięciu (licząc Kikusia i Albercika) zostało dwóch: Alfaro i Baena.
Klasy Rodado nikt nie kwestionował, z tym, że w zeszłym sezonie jego gole nie mogły się pokryć z wyczynami Ratona, Eneko i reszty. Powtarzam po raz kolejny, Puchar Polski zdobyty dzięki dużemu szczęściu, nie może przysłonić faktu największej kompromitacji Wisły i to hiszpańskiej Wisły w postaci sezonu ligowego. To była rzecz niewyobrażalna i trudno będzie ją poprawić. Dzisiaj Rodado ma łatwiej, bo jego gra nie jest porównywana do Ratona i spółki. W zeszłym sezonie musiała być. Skoro na jedenastu Hiszpanów, tylko dwóch sprawdziło się. Gdyby były odwrotne proporcje, to nikt by tego nie kwestionował, a że Rodado i zazwyczaj Carbo byli jedynymi pozytywnymi elementami hiszpańskiej Wisły, to krytyka musiała być spora i dlatego Jarek pod presją dokonał czystki hiszpańskiej. Chociaż prokuratura być może powinna zainteresować się sprawą Ratona. Najpierw przedłużony kontrakt, a potem szybkie rozstanie. Śmierdzi to na kilometr. Tak samo jak Omrani i ta propaganda sukcesu, która się odbywała przed jego przyjściem. Pochwal się, ile zarobiłeś na nim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.08.2024 o godz. 23:27.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|