
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Nie rozkręcałem żadnego hejtu.
Na sugestie niektórych uzerów zapoznałem się z materiałami w języku rumuńskim dotyczącymi Omraniego, napisałem do kilku kibiców w Cluj i Bukareszcie, gdzie wcześniej miał kontrakty Omrani, a wyniki mojej kwerendy przedstawiłem na forum wskazując, że sportowo ten transfer ma nikłe szanse powodzenia. Afera rozpoczęła się z chwila, kiedy Markus uznał, że jego intuicja i wiedza o przeszłych dokonaniach (i wadze) Omraniego są ważniejsze od kwerendy u źródeł i wiedzy o obecnym stanie piłkarza. Jeśli to nazywasz hejtem to OK. Jestem hejterem.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 22.08.2024 o godz. 10:56.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|