
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#10
|
|
Omrani, Kikuś, Ratonik, Albercik, Eneko to były wielkie gwiazdy hehe
Tylko my Polacy mieszkający w chatkach z drewna jak mawiał o nas złodziej Beenhakker tego nie rozumieliśmy z jakimi wielkimi osobistościami mieliśmy do czynienia... Hehe Dziesiąte miejsce w tabeli pierwszej ligi świadczy o tym doskonale. Choć ja już trzynaście lat czekam na objęcie przez Maaskanta posady pierwszego trenera Ajaxu, PSV, bo tak był przedstawiany, choć w rzeczywistości to specjalista od spadków.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.08.2024 o godz. 16:31.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|