The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.08.2024, 13:39
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.08.2024, 14:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=364

Cytat:
Od około 65 minuty brak sił. Tak będzie wyglądać cała runda jesienna. Obstawiam, że Wisła będzie tracić dużo bramek w ostatnich 20 minutach.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.08.2024, 15:10
Koaliczek chce teraz "ujarzmiać" Wolfiego, Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające), na co ochoczo reaguje grupka entuzjastów stawiania na krajowy pierwszoligowy szrot i napychania kasy polskim menadżerom, Jagulik intelektualnie i kulturalnie tradycyjnie nie dowozi, w sumie nic nowego...

Zastanawiam się tylko czy hejterek Jaroo znów napisze, że Rodado "to zwykły ogór" jeszcze dzisiaj, czy tym razem odczeka ze 2 kolejne dni, aż pamięć niektórych mózgów bardziej przyblaknie...

Coraz śmieszniejsze to forum.

Pojawiły się ataki na Wolfiego za wypomnienie rzekomej potrzeby wprowadzenia większych parytetów narodowościowych, bo słusznie wskazał, że zwrot w stronę idei zatrudnienia większej ilości Polaków w kadrze i zmniejszenia liczby Hiszpanów siłą rzeczy musiał skutkować sprowadzeniem i przepłaceniem takich Biedrzyckich czy Mikulców.

I to do obrony z klubów, które w pierwszej lidze miały jedne z najgorszych obron w zeszłym sezonie , automatycznie zamykając drzwi do sprowadzenia na te pozycje obcokrajowców, którzy mogliby być znacznie lepsi i niekoniecznie drożsi.

Jest oczywiście, że zwiększenie liczby Polaków ani niczego nie zapewnia, ani niczego nie gwarantuje, a już na pewno poprawy gry obronnej Wisły. Było to oczywiste od dawna, ale nie dla forumowych klaunów.

Ta koncepcja parytetów narodowościowych, podobnie jak wprowadzony przez PZPN "parytet" dotyczący obecności na boisku młodzieżowca czyni jedynie szkody Wiśle, ale dalej ma tu swoich orędowników, którzy zdania zapewne nie zmienią nawet gdyby Biedrzycki złapał jeszcze ze 3 czerwone kartki w sezonie.

W końcu taki mamy śmieszny klimat na forum.

Na szczęście dojdzie Igbekeme, kolejny bardzo dobry piłkarz z hiszpańskich niższych lig, który w nadchodzących meczach jesieni powinien odciążyć Carbo, pomóc lepiej zaryglować środek pola, dać więcej prostopadłych podań i miejmy nadzieję posadzić Kutwę na ławce (lepiej by w roli młodzieżowca grał Starzyński) - co powinno w wydatny sposób przełożyć się na jakość gry i zdobycze punktowe Wisły, zapewne ku rozpaczy niektórych, że taki obcokrajowiec będzie robił o wiele mniej błędów i dawał więcej pozytywów niż jakikolwiek krajowy kopacz naszej drużyny.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.08.2024, 15:15
Markus napisał(a):Wyświetl post
Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające),
Po co mam atakować Polaków?
Wszyscy widzą, że ogólnie są słabsi, a już ty zadbasz o to, żeby wszystkich Polaków skrytykować.
Nie będę wchodził na twoją działkę.

Ty za to pewnie uważasz (jak wolfy), że Carbo był najlepszy na boisku?
Podziel się statystykami od twojego funfla.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.08.2024, 18:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
K

Pojawiły się ataki na Wolfiego za wypomnienie rzekomej potrzeby wprowadzenia większych parytetów narodowościowych, bo słusznie wskazał, że zwrot w stronę idei zatrudnienia większej ilości Polaków w kadrze i zmniejszenia liczby Hiszpanów siłą rzeczy musiał skutkować sprowadzeniem i przepłaceniem takich Biedrzyckich czy Mikulców.
Polacy:
Biedrzycki, Sukiennicki, Mikulec, Zwoliński,

Nie-polacy:

Duarte, Kiakos, Kiss, Igbekeme,
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.08.2024, 14:46
LucjuszWielki napisał(a):
Przecie Igbekeme podpisali
Widzę że nawet Lucek postanowił wyjaśnić brednie Koaliczka, żyjącego wyłącznie w świecie swoich rojeń.

Nie wiem jak ten biedak przeżyje fakt, że w Wiśle nadal najważniejszymi piłkarzami są ci, których zalicza do rzekomego grona "alfonsów i sutenerów" z Hiszpanii: Rodado, Carbo, Alfaro, teraz znów Igbekeme, do tego Baena. Nadal prawie pół drużyny stanowią piłkarze, którzy przyszli do nas z hiszpańskich niższych lig i to od nich najbardziej zależy gra zespołu, to oni zwykle wnosili i pewnie będą dalej wnosić najwięcej (może za wyjątkiem Baeny) i to na nich najbardziej dalej stawia Moskal.

Więc Koaliczku, przejrzyj wreszcie na oczy i zastosuj własne słowa i "odpi...l się od Moskala" i jego opinii, który ceni sobie tych zawodników i będzie na nich stawiać, nie uważając ich za żadnych sutenerów czy alfonsów, tylko filary swojego zespołu. Jak ty to przeżyjesz i jak tobie się to spina?

S1meone napisał(a):
Największym orędownikiem większej ilości Polaków w składzie jest sam Moskal. On sam ma zupełnie inne zdanie niż Markusik, ale wiadomo Moskal dyletant, a Markusik znaffca jakich mao.
Pokaż cytat, w którym Moskal jest orędownikiem zatrudnienia jakiegokolwiek Polaka mając do wyboru jego i lepszego obcokrajowca.

Albo że uważa, iż lepiej zatrudnić zawodnika gorszego tylko dlatego, że ma polski paszport, a nie zawodnika lepszego, który takiego paszportu nie ma, mając w tej sprawie rzekomo inne zdanie niż ja.

Pokaż cytat, w którym Moskal mówi, że lepiej ściągać Biedrzyckich i Mikulców niż na przykład takich Astizów czy Carbów.

Śmiało Panie Kakałko

Witalis napisał(a):
To chyba jest przesądzające.
Tak, to doskonale przesądza i pokazuje że postanowiono o zwiększeniu liczby polskich zawodników kosztem redukcji liczby zawodników z hiszpańskich niższych lig. Postanowiono zwiększyć liczbę Polaków w kadrze i tak się stało. Efekt min. przepłaceni Biedrzycki, Zwoliński i Mikulec.

Jagul napisał(a):
Markus na pewno nie pisałby bredni bez pokrycia. Zbyt poważna persona. Widocznie on widzi więcej, a ciemny lud musi czekać na rozwój wypadków.
Ja np. wciąż czekam na gola Omraniego w Wiśle.
Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.

Znów nie dowozisz (w sumie nic nowego ), podobnie jak Fra Mat czy inny dramat próbujący sugerować, że wiosną wypowiadałem się z uznaniem o aktualnej wartości Omraniego i przesądzałem, że jest wówczas na odpowiednim poziomie.

Tylko nieustanne zakłamywanie rzeczywistości Wam pozostało.

Do nowych wynurzeń hejterka Jaroo, dalej z zacietrzewieniem broniącego swoich słów, że Rodado to zwykły ogór i nadal jeszcze mocniej je podtrzymującego, już nie będę się odnosił, bo szkoda czasu. Najsmutniejsze, że zawsze znajdą się ludzie, którzy dadzą takimi mózgom posłuch.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 14:51.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.08.2024, 19:10
Markus napisał(a):Wyświetl post


Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 21.08.2024 o godz. 19:13.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.08.2024, 19:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
W którym miejscu tego cytatu piszę, że Omrani na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę lub na pewno będzie udanym ruchem transferowym?

W żadnym.

Więc przywołując tamtą wypowiedź, by to wykazać na razie udowodniłeś jedynie, że nie umiesz czytać. Znów nie dowozisz. . To już się robi nudne. Bo ani jedno słowo z tamtego posta nie mówi, że uważam, iż będzie to na pewno dobry transfer, a Omrani wykorzysta szansę daną mu przez Wisłę.

Nie mówi tego ani twierdzenie, że nawet w tak beznadziejnej formie może być i tak lepszy od Sargi z rezerw czy nawet ówczesnego Żyry, ani że wierzę w ocenę jego możliwości bardziej trenerom niż takim forumowiczom jak Ty.

Omrani dostał szansę, którą zmarnował.

Jak znajdziesz cytat w którym mówię, że to będzie na pewno super transfer, który na bank nastrzela furę bramek i będzie z pewnością świetnym ruchem, to wrzuć.

Ale nie znajdziesz. Dalej więc możesz jedynie zakłamywać rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 20:01.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.