
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#1
|
|
Szanuje, ze gralismy o pelna pule i chcielismy wygrac. Ale obawiam sie, ze tak jak po 60 minucie opadlismy z sil, tak samo bedzie niestety we czwartek.
Nie da sie pogodzic grania w ciagu 7 dni 3 meczow w tym jednego 120 minut+karne na pelnej swiezosci 16 zawodnikami. To zmeczenie przyjdzie i niestety bedzie bardzo widoczne we czwartek. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#2
|
|
Cytat:
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Koaliczek chce teraz "ujarzmiać" Wolfiego,
Fra Mat przede wszystkim atakuje za błędy Carbo, a nie tych, którzy zagrali najgorzej jak Biedrzycki czy Kutwa (wszak do nich stosuje się inną skalę, bo to Polacy tudzież talenty czasem mniej zarabiające), na co ochoczo reaguje grupka entuzjastów stawiania na krajowy pierwszoligowy szrot i napychania kasy polskim menadżerom, Jagulik intelektualnie i kulturalnie tradycyjnie nie dowozi, w sumie nic nowego... Zastanawiam się tylko czy hejterek Jaroo znów napisze, że Rodado "to zwykły ogór" jeszcze dzisiaj, czy tym razem odczeka ze 2 kolejne dni, aż pamięć niektórych mózgów bardziej przyblaknie... Coraz śmieszniejsze to forum. ![]() Pojawiły się ataki na Wolfiego za wypomnienie rzekomej potrzeby wprowadzenia większych parytetów narodowościowych, bo słusznie wskazał, że zwrot w stronę idei zatrudnienia większej ilości Polaków w kadrze i zmniejszenia liczby Hiszpanów siłą rzeczy musiał skutkować sprowadzeniem i przepłaceniem takich Biedrzyckich czy Mikulców. I to do obrony z klubów, które w pierwszej lidze miały jedne z najgorszych obron w zeszłym sezonie , automatycznie zamykając drzwi do sprowadzenia na te pozycje obcokrajowców, którzy mogliby być znacznie lepsi i niekoniecznie drożsi. Jest oczywiście, że zwiększenie liczby Polaków ani niczego nie zapewnia, ani niczego nie gwarantuje, a już na pewno poprawy gry obronnej Wisły. Było to oczywiste od dawna, ale nie dla forumowych klaunów. Ta koncepcja parytetów narodowościowych, podobnie jak wprowadzony przez PZPN "parytet" dotyczący obecności na boisku młodzieżowca czyni jedynie szkody Wiśle, ale dalej ma tu swoich orędowników, którzy zdania zapewne nie zmienią nawet gdyby Biedrzycki złapał jeszcze ze 3 czerwone kartki w sezonie. ![]() W końcu taki mamy śmieszny klimat na forum. ![]() Na szczęście dojdzie Igbekeme, kolejny bardzo dobry piłkarz z hiszpańskich niższych lig, który w nadchodzących meczach jesieni powinien odciążyć Carbo, pomóc lepiej zaryglować środek pola, dać więcej prostopadłych podań i miejmy nadzieję posadzić Kutwę na ławce (lepiej by w roli młodzieżowca grał Starzyński) - co powinno w wydatny sposób przełożyć się na jakość gry i zdobycze punktowe Wisły, zapewne ku rozpaczy niektórych, że taki obcokrajowiec będzie robił o wiele mniej błędów i dawał więcej pozytywów niż jakikolwiek krajowy kopacz naszej drużyny. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#4
|
Wszyscy widzą, że ogólnie są słabsi, a już ty zadbasz o to, żeby wszystkich Polaków skrytykować. Nie będę wchodził na twoją działkę. Ty za to pewnie uważasz (jak wolfy), że Carbo był najlepszy na boisku? Podziel się statystykami od twojego funfla. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Online |
#5
|
Biedrzycki, Sukiennicki, Mikulec, Zwoliński, Nie-polacy: Duarte, Kiakos, Kiss, Igbekeme, |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|||
|
LucjuszWielki napisał(a):
Nie wiem jak ten biedak przeżyje fakt, że w Wiśle nadal najważniejszymi piłkarzami są ci, których zalicza do rzekomego grona "alfonsów i sutenerów" z Hiszpanii: Rodado, Carbo, Alfaro, teraz znów Igbekeme, do tego Baena. Nadal prawie pół drużyny stanowią piłkarze, którzy przyszli do nas z hiszpańskich niższych lig i to od nich najbardziej zależy gra zespołu, to oni zwykle wnosili i pewnie będą dalej wnosić najwięcej (może za wyjątkiem Baeny) i to na nich najbardziej dalej stawia Moskal. Więc Koaliczku, przejrzyj wreszcie na oczy i zastosuj własne słowa i "odpi...l się od Moskala" i jego opinii, który ceni sobie tych zawodników i będzie na nich stawiać, nie uważając ich za żadnych sutenerów czy alfonsów, tylko filary swojego zespołu. Jak ty to przeżyjesz i jak tobie się to spina? ![]() S1meone napisał(a):
Albo że uważa, iż lepiej zatrudnić zawodnika gorszego tylko dlatego, że ma polski paszport, a nie zawodnika lepszego, który takiego paszportu nie ma, mając w tej sprawie rzekomo inne zdanie niż ja. ![]() Pokaż cytat, w którym Moskal mówi, że lepiej ściągać Biedrzyckich i Mikulców niż na przykład takich Astizów czy Carbów. Śmiało Panie Kakałko ![]() Witalis napisał(a):
Jagul napisał(a):
![]() Znów nie dowozisz (w sumie nic nowego Tylko nieustanne zakłamywanie rzeczywistości Wam pozostało. ![]() Do nowych wynurzeń hejterka Jaroo, dalej z zacietrzewieniem broniącego swoich słów, że Rodado to zwykły ogór i nadal jeszcze mocniej je podtrzymującego, już nie będę się odnosił, bo szkoda czasu. Najsmutniejsze, że zawsze znajdą się ludzie, którzy dadzą takimi mózgom posłuch.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 14:51.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
||||
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#7
|
Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś. Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 21.08.2024 o godz. 19:13.
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
W żadnym. Więc przywołując tamtą wypowiedź, by to wykazać na razie udowodniłeś jedynie, że nie umiesz czytać. Znów nie dowozisz. Nie mówi tego ani twierdzenie, że nawet w tak beznadziejnej formie może być i tak lepszy od Sargi z rezerw czy nawet ówczesnego Żyry, ani że wierzę w ocenę jego możliwości bardziej trenerom niż takim forumowiczom jak Ty. Omrani dostał szansę, którą zmarnował. Jak znajdziesz cytat w którym mówię, że to będzie na pewno super transfer, który na bank nastrzela furę bramek i będzie z pewnością świetnym ruchem, to wrzuć. Ale nie znajdziesz. Dalej więc możesz jedynie zakłamywać rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 20:01.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|