The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2024, 20:43
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.

Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niesymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.

Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.08.2024, 20:48
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Było meczycho, a sędzia jest dziadem, bo Arka w przewadze jednego zawodnika to powinna grać tylko 5 minut.

Gramy dużo lepiej niż za wuefisty teoretyka Rudego, niewiele brakowało aby na rozkładówce Ruch, Spartak, Arka zrobić 3 zwycięstwa. Tylko niestety brakuje niedymetrycznego ustawienia i recyrkulacji piłki, żeby Markusik mógł Wisłę Moskala pochwalić.

Bardzo mi się podoba gra Wisły Moskala. Przede wszystkim mamy styl, tworzymy multum sytuacji. Świetnie się ogląda nasze mecze, już się nie mogę doczekać kolejnego.
Jaki Ty dzisiaj, przepraszam, widziałeś "styl"? Ja widziałem jednego faceta, który pod każdym względem przerasta tę smutną ligę i potrafi strzelać bramki z niczego, widziałem Carbo, który jako jeden z niewielu wie, co robić na swojej pozycji + ośmiu typów, którzy wyglądają, jakby spotkali się 15 minut przed meczem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:41.