Witalis napisał(a):

Biedrzycki dostał opinię kołka na forum i wygląda na to, że jest zawodnikiem mało zwrotnym. Niemniej żeby wyżej cenić Eneko i jeszcze winić za zakontraktowanie Biedrzyckiego Moskala, bo powiedział coś o proporcjach, to odlot. Moskal nie powiedział, że chce dowolnych Polaków, nawet drewniaków, powiedział, że chce przywrócić proporcje. Zapewne podbicie w składzie liczby Polaków wynika z tego, że gramy w polskiej lidze i jesteśmy polską drużyną, nowy trener jest Polakiem i nie zna hiszpańskich okręgówek. Ponieważ Moskal nie powiedział, że chce choćby i drewniaków albo wprost, że chce drewniaków, można uprzejmie zakładać, że chce dobrych na I ligę Polaków.
Tu np. mówi tak:
https://weszlo.com/2024/06/05/kazimi...-wisla-krakow/
Ponieważ przez cały okres przygotowawczy Moskal dzwonił dzwonkiem, że trzeba wzmocnień, a Królewski to wprost zbył. Ponieważ przy pierwszej okazji drużyna dostała od Królewskiego publiczną zjebkę, a nie wsparcie. Ponieważ przedłużenia obrońców miały miejsce przed przyjściem Moskala.
"Nie miałem wpływu"
https://www.wislaportal.pl/News.html...mierza_Moskala
"Ruchy transferowe, które wykonaliśmy do tej pory nas nie zadowalają"+"Ja przede wszystkim jestem trenerem i nie mam czasu żeby wyłącznie oglądać zawodników":
https://www.goal.pl/1-liga/moskal-mu...c-i-sztukowac/
"Kogo miałem wystawić":
https://transfery.info/aktualnosci/k...pozycje/215783
"Potrzeba wzmocnień":
https://transfery.info/aktualnosci/k...pozycje/219043
"Gdybym miał listę zawodników do ściągnięcia" (ale nie mam):
https://weszlo.com/2024/07/22/wisla-...zymon-sobczak/
"Wyobrażam sobie"
ttps://www.wislaportal.pl/News.html,44293,Wisla_Krakow_zaprezentowala_trener a_Kazimierza_Moskala
|
O Biedrzyckim Moskal wspominał, że pamięta go z meczu kiedy prowadził ŁKS i zrobił na nim dobre wrażenie. Więc raczej nie sprowadzono go wbrew Moskalowi. To, że złapał głupie czerwo i płaczki wzięli go na celownik wcale nie znaczy że jest słabym transferem.
Co do reszty. To że Moskal mówi że potrzeba wzmocnień i na drugi dzień nie ma 10 nowych zawodników to chyba oczywiste.
Mikulec, Sukiennicki, Kiakos, Biedrzycki, Zwoliński, Kiss, Duarte. Są wzmocnienia? Jak trochę potrenują to wszyscy do pierwszego składu się nadają. Więc przestań tworzyć...
Natomiast co do zjebki od Królewskiego. Ten sezon różni się tym "że każdy mecz to osobny projekt" i postawa w każdym meczu będzie oceniana. Uważasz, że postawa w meczu z Polonią nie zasłużyła na zjebkę? Moim zdaniem zasłużyła i bardzo dobrze, że prezes ich zjebał. Natomiast niezrozumiałe dla mnie jest odbieranie tej zjebki jako atak na trenera. Czy Królewski odnosił się do Moskala? Nie. To tylko kolejna próba antagonizowania trenera i prezesa żeby popsuć atmosferę już na początku.