
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Nie podoba mi się brak rotacji, zwłaszcza że wyniki i tak są do dupy... Mamy kadrę o wiele słabszą niż w zeszłym sezonie, tym bardziej wypadałoby oszczędzać tych nielicznych piłkarzy którzy coś grają. Moim zdaniem tutaj nic nie usprawiedliwia Moskala. Zmęczony Rodado i tak nic nie zrobił po wejściu Zwolińskiego. To nie jest skrzydłowy którego Moskal próbuje z niego zrobić. @Jaroo1 Broda był kontuzjowany, Białorusin nie miał papierów, a nie jest takim asem żeby go z miejsca wpuszczać za Ratona kiedy już je dostał. W Twojej chorej głowie to spisek, w rzeczywistości - to wszystko rezultat kretyńskiej decyzji postawienia na Brodę jako numeru dwa, w połączeniu z kontuzją juniora i wysypaniem się tematu młodzieżowca z ZL. Raton usiadł ostatecznie na ławce po słabym meczu. Cziczkan cudów też nie gra. Broda dostał za nic mecz ze Spartakiem i zawalił bramkę. Ostatecznie ani Raton nie był taki zły, ani Cziczkan taki dobry żeby to robiło różnicę. A Broda jest bo jest, jedyne co o nim można napisać to że jeszcze nie złapał kontuzji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2024 o godz. 00:41.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|